Друзі, сьогодні хочемо Вам розповісти про проект “Є-Малятко”�, який дозволяє полегшити оформлення документів, пов’язаних з появою малюка, зокрема�:�- реєстрацію місця проживання;�- призначення допомоги при народженні;�- реєстрацію дитини в системі охорони здоров’я;�- реєстрацію дитини в реєстрі платників податків;�- видачу посвідчення багатодітної родини.Тож, "Є-Малятко" забезпечить комплексний підхід у наданні сучасних сервісів батькам новонароджених без черг і зайвої бюрократії. Кожна українська сім'я �може отримати 9 ключових послуг від різних державних відомств, подавши лише одну заяву.
Ми працюємо для Вас!
Очільник юстиції Волині Антон Кустик