З метою надання правової допомоги та роз’яснення антирейдерського законодавства, 22 квітня 2019 мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги працювала для жителів Любешівської громади.Фахівці юстиції Волині, Жанна Андрійчук та Юлія Харчик, розповіли присутнім про шляхи попередження можливих рейдерських захоплень, механізм дій в разі виникнення таких ситуацій та основні аспекти діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації. Правові роз’яснення отримали також і представники Любешівської селищної ради та аграрії. Зокрема надано консультації з питань реєстрації права оренди, продовження дії договорів оренди, реєстрації невитребуваних паїв, державної реєстрації земельних ділянок під господарськими дворами та передача земельних ділянок з державної у комунальну власність.