Друзі! Стягнення заборгованості зі сплати аліментів залишається пріоритетним в роботі органів державної виконавчої служби Волинської області. З початку року державні виконавці стягнули більше 18 млн грн із батьків-аліментників. З них 5 млн грн — завдяки застосуванню різноманітних засобів примусового впливу на боржників. Зокрема, державними виконавцями області винесено понад 3 339 постанов про тимчасове обмеження боржників у праві залишати територію України, керувати транспортними засобами, користуватися зброєю та полювати. Крім того, за рахунок дії другого пакету законів #ЧужихДітейНеБуває державними виконавцями додатково стягнуто 625 744 грн штрафів на користь стягувачів – отримувачів аліментів, також стягнуто 122 236 грн виконавчого збору.
Вівторок, 16 квітня 2019 14:16