Друзі, напевно у кожного із нас не раз бувало так, що купив у магазині продукт, а він виявився прострочений. І що ж тоді робити? Юстиція Волині хоче надати Вам кілька маленьких порад, як в такому випадку захистити своє порушене право. Отже, ми повинні вимагати у продавця замінити товар або ж повернути сплачені кошти. Але є обов’язкова умова мати при собі чек, який підтвердить Вашу покупку. Якщо, будучи у магазині, Ви виявили зіпсований товар або ж прострочений, то неодмінно вимагайте, аби такий товар прибрали із продажу. І ще важливо знати, що усі товари, які перебувають в обігу в нашій країні, повинні обов’язково маркуватися державною мовою. Відсутність такого маркування вважатиметься, що товар завезений із порушенням митних правил або є фальсифікованим. Друзі, у будь-якому випадку, якщо матимете запитання, звертайтесь на гарячу лінію Держпродспоживслужби за номером 044 364 77 80, яка працює цілодобово та за номером Єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги 0800 213 103.
Пам’ятайте - ніхто не повинен порушувати наші права!Антон Кустик — керівник обласної юстиції