Друзі!
Вже у цю неділю ми з Вами братимемо участь у виборах президента, тому хочу нагадати, які необхідно мати із собою документи. Отже, для участі у голосуванні, насамперед, потрібно з’явитися на виборчу дільницю у день проведення виборів. На виборчій дільниці Вам потрібно отримати один чистий бюлетень, для цього надайте члену дільничної виборчої комісії один із документів, які підтверджують Вашу особу та громадянство України.
Мова йде про:
- паспорт громадянина України; - тимчасове посвідчення громадянина України (для тих, хто отримав громадянство недавно); - військовий квиток (виключно для військовослужбовців строкової служби).
Щиро вірю, що ці вибори — це нова сторінка життя нашої України і вона буде світлою! Нехай вони пройдуть чесно та демократично!