Вона дозволяє повернути батькам частину грошей зі сплаченого податку на доходи для того, щоб використати ці кошти на розвиток дитини.Отримати знижку можна у дитячих садочках, гуртках, секціях, школах, профтехучилищах, коледжах, закладах вищої освіти. Для того, щоб скористатися податковою знижкою потрібно здійснити такі кроки: 1) оплатіть навчання та збережіть квитанцію для податкової про оплату;2) отримайте від роботодавця довідку про доходи;3) до 31 грудня поточного року заповніть податкову декларацію на майновий стан та доходи за минулий рік;4) подайте документи на отримання податкової в ДФС за місцем реєстрації та отримайте податкову знижку.Пам`ятайте, що орієнтований розмір податкової знижки складає 18 % від фактично сплаченої суми за навчання.Ми працюємо для Вас!
П'ятниця, 15 березня 2019 08:39