Друзі, хочу нагадати вам про важливий проект Міністерство юстиції України, Координаційний центр з надання правової допомоги та нашого постійного партнера Міжнародний фонд "Відродження".
Відтепер ви можете звернутися до Громадського радника, щоб вирішити свою правову проблему, або самим стати Громадським радником та допомагати своїй громаді.Громадські радники - це активні та небайдужі волонтери, які пройшли навчання з базових правових питань та отримали відповідні свідоцтва для надання допомоги людям.
Громадські радники ознайомлюються з правовою проблемою та перенаправляють громадянина до компетентної інституції або надають правову інформацію, яка допоможе людині самостійно розв’язати своє питання.
Деталі за посиланням: https://bit.ly/2BJim1TДолучайтесь!
Захищаймо права разом!
#МінЮст #ЯМАЮПРАВО!
Павло Петренко