Друзі! Сьогодні продовжуємо Вам розповідати про позитивні напрацювання відділів ДВС за попередній тиждень
Завдяки роботі державних виконавців Другого відділу ДВС міста Луцьк вдалося отримати ефективні результати щодо стягнення аліментів. Так, божник сплатив заборгованість за аліментами у розмірі 34 000 грн, 16 000 грн штрафу та 3 400 грн виконавчого збору на утримання двох дітей. Та маємо ще один приклад вдалої виплати заборгованості за аліментами у цьому ж відділі ДВС. На користь дитини сплатили заборгованість, яка становила 17 399,55 грн, штраф у розмірі 6 641,63 грн та 3 320,81 грн виконавчого збору.
Так тримати! Робота продовжується.