Керівництво юстиції Волині взяло участь у відкритті магістратури спеціальності “право” в Луцькому національному технічному університеті
В п’ятницю, 15 лютого, керівник юстиції Волині Антон Кустик спільно із Першим заступником Сергієм Філюком взяли участь у засідання науково-практичного круглого столу на тему: «НАУКОВІ ПІДХОДИ ДО ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ-ЮРИСТІВ: ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ», приуроченому підготовці магістрів спеціальності «ПРАВО» в Луцькому національному технічному університеті. Керівництво головного юридичного відомства виступили перед колегами на теми: “Щодо компетентностей майбутнього юриста: потреби сьогодення” та “Особливості підготовки фахівців-юристів для роботи в органах юстиції”. Зазначимо, що юстиція Волині активно співпрацюю із Луцьким національним технічним університетом: у минулому році підписаний меморандум про співпрацю обох установ, проведено ряд спільних правоосвітніх заходів зі студентами. Тому сьогоднішня участь у відкритті Магістратури у ВУЗі для юстиції Волині приємна нагода та можливість співпрацювати і надалі задля досягнення спільної мети - виховання у молоді правової свідомості, людських чеснот та формування правової культури.