Друзі! У зв’язку із набранням чинності Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)” №2657-VIII від 18 грудня 2018 року та на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України “Про реалізацію правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” у 2017-2019 роках” №638-р від 13 вересня 2017 року Міністерство юстиції розпочинає новий етап правопросвітницької кампанії “Стоп булінг!”.
Мета нового етапу кампанії: роз’яснити положення Закону учасникам освітнього процесу, батькам, територіальним органам (підрозділам) центральних органів виконавчої влади, інформувати про булінг та його види, відповідальність за вчинення булінгу, механізми реагування на випадки булінгу і захист постраждалих осіб.
Юстиція Волині запрошує своїх партнерів системи БПД, Національної поліції, соціальних служб, ГО взяти активну участь у реалізації кампанії!
#СтопБулінг