"Друзі! Завдяки ефективній роботі державних виконавців юстиції Волині з початку року на користь дітей було стягнуто 4 947 855 грн аліментів. Приємно виконувати роботу задля захисту прав маленьких громадян та бачити позитивну динаміку у сплаті аліментів."Друзі! Завдяки ефективній роботі державних виконавців юстиції Волині з початку року на користь дітей було стягнуто 4 947 855 грн аліментів. Приємно виконувати роботу задля захисту прав маленьких громадян та бачити позитивну динаміку у сплаті аліментів.Захищаймо права дітей разом!" - очільник юстиції Волині Антон Кустик.
П'ятниця, 01 лютого 2019 13:52