Міністерство юстиції України провело Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед учнів на тему “Портрет виконавця очима сучасної молоді”. За результатами змагань двоє школярів Волині посіли перші місця. Так, у номінації “Малюнок” перемогу здобула Наталія Приймак, а найкраще есе написав Станіслав Кислюк.Переможцям буде вручено призи та почесні грамоти від управління юстиції Волині.Щиро вітаємо учнів з високими результатами!
П'ятниця, 21 грудня 2018 01:14