Шановні захисники України!
Дорогі ветерани!
У цей день Україна відзначає великі свята: День святої Покрови Пречистої Богородиці, 75 річницю створення Української повстанської армії, День Українського козацтва та нове, але особливо важливе — День захисника України.
За три роки ці свята стали нерозривно пов’язані між собою і набули колосального значення для кожного українця, пов’язуючи традиції минулого та реалії сьогодення.
Військова агресія РФ на Сході України та окупація Криму торкнулася сотень тисяч українських сімей. Ворог розраховував «малою кров’ю» пройти по Україні, та українські захисники дали гідну відсіч. Переконаний, завдяки вашій рішучості та сміливості, агресор з соромом піде з нашої країни.
Дорогі Захисники! Прийміть щирі вітання із святом!
Пам’ятаємо кожного, хто віддав заради України найцінніше — життя. Вічна пам’ять і слава героям!
За останні роки ми пройшли нелегкий шлях і пройшли його ефективно: нам вдалося втілити багато позитивних змін, але ще більше завдань — попереду.
Вітаю кожного: від солдата до сержанта, від молодшого офіцера до генерала за абсолютну відданість, мужність та героїзм!
Пишаємося Збройними Силами, пишаємося солдатами й офіцерами, нашою силою духу й жагою до Перемоги!