25 вересня в приміщенні Луцької районної державної адміністрації за участю керівництва Луцького районного управління юстиції проведено постійнодіючий семінар для секретарів сільських та селищних рад Луцького району.
До роботи семінару було залучено приватних нотаріусів Луцького районного та Луцького міського нотаріальних округів Четвергову А.Д. та Четвергову Є.О., які довели секретарям поняття заповітів, особливості їх складення, а також звернули увагу секретарів на правильність засвідчення справжності підписів на заявах.
Начальник відділу ДРАЦС реєстраційної служби Луцького районного управління юстиції Глущенко Н.М. нагадала секретарям щодо подачі звітів та виконання контрольних завдань, в тому числі щодо виборчого законодавства, а також особливості укладення шлюбів.
Начальник реєстраційної служби Луцького районного управління юстиції Новосад О.А. зосередила увагу секретарів щодо новел у законодавстві щодо державної реєстрації нерухомого майна.
Головний спеціаліст Луцького районного управління юстиції Кирилюк І.Ю. довела секретарям новели антикорупційного законодавства, а саме: обмеження, пов’язані з прийняттям на державну службу та її проходженням.
Луцьке районне управління юстиції