14 вересня 2015 року відбулася робоча зустріч начальника Луцького районного управління юстиції Ігоря Володимировича Оксенчука та директора Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Черьомухи Олени Василівни.
В ході зустрічі обговорили плідну співпрацю щодо надання правової допомоги соціально незахищеним категоріям громадян, підготовку до проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Нагадаємо, що Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги розпочав свою роботу 1 липня 2015 року.
Луцьке районне управління юстиції