22 травня в приміщенні Луцької районної державної адміністраціїпроведено семінар для секретарів сільських та селищних рад Луцького району, організований Луцьким районним управлінням юстиції. В роботі семінару взяли участь начальник реєстраційної служби Луцького районного управління юстиції Новосад О.А., начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Луцького районного управління юстиції Глущенко Н.М., головний спеціаліст Луцького районного управління юстиції Кирилюк І.Ю., приватний нотаріус Луцького районного нотаріального округу Дехтярук І.В.
Дехтярук І.В. звернула увагу секретарів на новели питання спадкування, форми спадкування: за законом та заповітом, умови відкриття спадщини, порядок складення та посвідчення заповітів, види заповітів, в тому числі особливості посвідчення заповітів подружжя та секретних заповітів.
Глущенко Н.М. звернула увагу секретарів на порядок складання актових записів цивільного стану та подачу звітів та виконання контрольних завдань.
Новосад О.А. зосередила довела до уваги секретарів зміст Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляцію)», а також порядок укладення договорів оренди земельних ділянок.
Луцьке районне управління юстиції