06 квітня 2015 року Луцьким районним управлінням юстиції спільно з Луцьким міським управлінням юстиції проведено круглий стіл на тему: «Новели державної реєстрації бізнесу та речових прав на нерухоме майно».
Серед учасників обговорення – начальник Луцького районного управління юстиції Оксенчук І.В., начальник Луцького міського управління юстиції Флішаровська Н.Р., начальник реєстраційної служби Луцького районного управління юстиції Новосад О.А., головний спеціаліст Луцького районного управління юстиції Кирилюк І.Ю., начальник реєстраційної служби Луцького міського управління юстиції Книш С.С., головний та провідний спеціалісти Луцького міського управління юстиції Коменда В.І. та Костюк О.Ю., консультант Луцької районної державної нотаріальної контори Шевчук Г.М., державний нотаріус першої Луцької державної нотаріальної контори Пастухова Н.В., головний спеціаліст юридичного сектору апарату Луцької районної державної адміністрації Довганюк В.М.,юрисконсульт АТ «Ощадбанк» Опейда А.В.
В ході зустрічі обговорено порядок вчинення нотаріусами дій стосовно державної реєстрації прав, похідних від права власності, на земельні ділянки сільськогосподарського призначення відповідно до положень Законів України «Про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення повноважень нотаріусів та особливостей реалізації похідних речових прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедур надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», порядок здійснення електронних сервісів щодо реєстрації бізнесу.
Луцьке районне управління юстиції