“Створення ЦНАПів – це один із кроків передачі повноважень центральних органів влади в регіони”, – на цьому наголосив голова облдержадміністрації Володимир Гунчик на нараді з питань надання адміністративних послуг в області.
“На мою думку, це правильна динаміка, це – процеси децентралізації, вони незворотні, так, як це колись відбувалося у європейських країнах”, – сказав він.
“Таку позицію задекларував Президент України Петро Порошенко в рамках передвиборчої кампанії. Децентралізація влади триває, ці питання – на контролі Глави держави”,- зазначив голова облдержадміністрації.
“На державному рівні прийнято низку рішень: скорочено інспекції, ліквідовано низку дорадчих органів. Все більше передається повноважень на місця” – резюмував Володимир Гунчик.
Голова облдержадміністрації наголосив на консолідації всіх зусиль для надання якісних адміністративних послуг. Володимир Гунчик доручив організувати семінари-навчання для районів, адже луцький ЦНАП має стати базовим для області.
Прес-служба облдержадміністрації