26 вересня в приміщенні Луцької районної державної адміністраціїпроведено семінар для секретарів сільських та селищних рад за участю начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Луцького районного управління юстиції Літвін Г.М., головного спеціаліста Луцького районного управління юстиції Кирилюк І.Ю., приватних нотаріусів Луцького районного нотаріального округу Максим’як Ж.В. та Гловацької А.В.
В ході семінару розглянуто порядок та особливості оформлення спадкових справ громадян, загальні правила посвідчення заповітів, порядок державної реєстрації нерухомого майна, виконання заходів з підготовки до проведення позачергових виборів народних депутатів України, зміни до антикорупційного законодавства, проаналізовано стан виконання звітів та контрольних завдань.
Луцьке районне управління юстиції