Луцьке районне управління юстиції Волинської області забезпечує надання безоплатної первинної правової допомоги громадянам України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, через громадську приймальню, створену при управлінні юстиції, у взаємодії з місцевими територіальними органами центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується через Міністра соціальної політики України, територіальними органами Міністерства доходів і зборів України, Луцькою районною державною адміністрацією за адресою: м. Луцьк, вул. Винниченка,27 А, щовівторка з 10 до 13 години та у разі звернення таких осіб у неприйомні дні й години.
Начальник
Луцького районного управління юстиції І.В.Оксенчук