Луцьким районним управлінням юстиції Волинської області проводиться надання безоплатної первинної правової допомоги: надання правової інформації, надання консультацій і роз’яснень з правових питань, складання заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру), надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації, а також нотаріальних послуг, пов’язаних з оформленням спадщини, постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей, що відбулися у період із 21 листопада 2013 по 21 лютого 2014 року.
Луцьке районне управління юстиції