За січень–березень до країн Європейського союзу експортовано товарів і послуг на суму 55,9 млн.дол.США, імпортовано – на 40,1 млн.дол., що відповідно на 6% більше та майже на рівні минулорічного показника.
Головними партнерами залишаються Німеччина, Польща та Угорщина, які сформували 81% обсягів експорту та 83% імпорту з країнами ЄС.
Підприємства області відвантажували електричне устаткування, зернові культури, насіння і плоди олійних рослин. Імпортували електричні проводи та кабелі, механічні пристрої, транспортні засоби, полімерні матеріали, пластмаси.
Суб’єкти господарювання надавали послуги з переробки матеріальних ресурсів та вантажного автомобільного транспорту, одержували – послуги, пов’язані з подорожами, ділові послуги, послуги з утримання автодоріг.
Головне управління статистики
у Волинській області