Сьогодні, 8 грудня, в сесійній залі районної ради під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Кеца відбулася чергова апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, окремих територіальних органів міністерств і районних установ, за участі голови районної ради Олександра Омельчука.
В ході наради розглянули питання:
- Про проєкт районного бюджету на 2021 рік, виконання бюджету району у поточному році, прогноз районного бюджету на 2022-2023 роки, доходи і видатки районного бюджету та резервний фонд інформувала Ірина Савіцька - начальник відділу фінансів райдержадміністрації та Людмила Арендарчук - начальник відділу податків і зборів фізичних осіб та економічного аналізу ГУ ДПС у Волинській області;
- Про роботу Луцької районної філії Волинського обласного центру зайнятості з питань забезпечення працевлаштування населення району інформувала Юлія Гринчук - директор Луцької районної філії Волинського обласного центру зайнятості;
- Різне.
Крім того, у ході проведення наради було порушено питання забезпеченості КП «Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради» альтернативним джерелом електропостачання з якого інформував Сергій Коновал - директор комунального підприємства «Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради» та Віктор Денисовець - директор районної філії ПАТ «Волиньобленерго».
По закінченню наради керівництвом району найважливіші питання було взято на контроль, надані відповідні доручення та рекомендації щодо їх виконання.
Відділ документообігу, організаційної
та інформаційної діяльності апарату
райдержадміністрації