Ця дата символічна, адже пов’язана з проведенням у 2001 році першого Всеукраїнського перепису населення, найбільш масштабної статистичної роботи.
Цей день покликаний привернути увагу громадськості до важливої роботи, яку виконують співробітники статистичних установ і організацій, які роблять вагомий вклад у соціально-економічний розвиток країни.
Саме ви, збираючи, опрацьовуючи, зберігаючи та аналізуючи статистичну інформацію, даєте можливість розробляти перспективні плани, програми поступального розвитку усіх галузей життя. Щиро вітаю вас із професійним святом та бажаю Вам, шановні працівники статистики району, щастя, здоров'я та подальших успіхів у виконанні почесного державного завдання, ефективності праці в ім'я процвітання нашого краю та України.
З повагою, голова Луцької
райдержадміністрації
Володимир Кец