30 жовтня відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, де на порядок денний були винесені питання загальної проблематики: розгляд та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах; розгляд звіту про стан виховання, утримання та розвитку дітей, позбавлених батьківського піклування, у прийомній сім’ї; розгляд звіту про стан виховання, утримання та розвитку дитини-сироти у прийомній сім’ї та питання, що стосувалися окремої родини зокрема: розгляд питань щодо позбавлення батьківських прав батька відносно малолітньої дочки та дітей; про визначення місць проживання малолітньої дитини та дітей; про визнання втрати права на користування житлом малолітньої дитини; про організацію соціального захисту дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, та надання її батькам комплекс соціальних послуг.
Під час обговорення питань, які стосувалися кожної окремої сім’ї чи родини, члени комісії могли виразити свої думки у прийнятті рішень. Протягом тривалих дискусій учасники засідання приймали ту позицію, в якій найкомфортніше себе б почувала дитина.
Заступник голови райдержадміністрації Інна Бас зауважила: «Захистити конкретну дитину можна тільки у співпраці - співпраці служб у справах дітей, органів освіти, охорони здоров’я, соціальної політики, правоохоронних органів. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків».
По закінченню розгляду питань були прийняті відповідні рішення згідно чинного законодавства.
Відділ інформаційної діяльності, інформаційних
технологій та комунікацій з громадськістю