31 грудня у сесійній залізаступник голови райдержадміністрації Арсен Сидорчук та голова районної ради Олексій Гвоздецький підвели підсумки 2014 року та привітали присутніх із наступаючими святами – Новим роком та Різдвом Христовим.
Колективи районної державної адміністрації та ради, а також усіх керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади привітав народний аматорський колектив села Садів.
Відділ інформаційної діяльності,
інформаційних технологій та комунікацій з громадськістю