141 Гвардія Наступу    Захісні споруди  Україна НАТО

unnamed  Кримbezviz

Понеділок, 01 грудня 2014 16:03

Першість району з шахів, шашок та настільного тенісу

30 листопада В ДЮСШ Луцького району відбулася першість району з шахів, шашок, настільного тенісу серед чоловіків та жінок, присвячена 75-й річниці утворення Волинської області.

Загалом в змаганнях з шахів прийняло участь 8 команд від сільських та селищних рад району.

Шахи: В змаганнях брали участь спортсмени високого класу сільських та селищних рад району (не нижче першого спортивного розряду) з Підгаєць, Лищ, Зміїнця, Боратина, Маяків, Гіркої Полонки, Торчина, Лаврова, Рокинь, Забороля, Липин та інших сіл району.

В гострій та цікавій боротьбі серед чоловіків перемогу здобув Крот Микола, с.Боратин, ІІ місце Забокрицька Дарина, с. Зміїнець, ІІІ місце посів Ткач Микола, с. Лаврів.

Серед жінок перемогу впевнено здобула Бірюк Світлана з с.Боратин.

Переможець та призери першості нагороджені дипломами. Вони 06-07 грудня 2014 року будуть брати участь в кубку області з шахів від Луцького району.

Також було підведено загальний підсумок в командних змаганнях з шахів серед сільських та селищних рад за програмою Х сільських спортивних ігор району. І місце посіла команда Боратинської сільської ради, ІІ місце –Маяківської сільської ради та ІІІ місце – Лаврівської сільської ради.

Шашки: В змаганнях серед чоловіків перемогу здобув Зань Сергій, с.Боратин, ІІ місце - Бугай Юрій, смт. Торчин, ІІІ місце - Гач Ігор, с. Радомишль.

Серед жінок перемогу впевнено здобула Волошенюк Лариса, смт.Торчин, ІІ місце - Корнелюк Ірина, с.Боратин, ІІІ місце - Гач Оксани, с.Радомишль.

В загальному підсумку в командних змаганнях з шашок серед сільських та селищних рад за програмою Х сільських спортивних ігор району. І місце посіла команда Боратинської сільської ради, ІІ місце –Торчинської селищної ради, ІІІ місце –Радомишльської сільської ради.

Настільний теніс: В змаганнях взяли участь 6 команд сільських та селищних рад району. Серед жінок перемогу впевнено здобула Васільєва Дарина, с.Боратин, ІІ місце - Синовят Тетяна, с.Буяни, ІІІ місце - Чайка Мирослава, с. Воютин.

Серед чоловіків перемогу здобув Янчук Олександр, с.Боратин, ІІ місце - Куцик Борис, с.Буяни, ІІІ місце - Клименко Олександр, с.Лище.

В командному заліку І місце посіла команда Боратинської сільської ради, ІІ місце – Буянівської сільської ради, ІІІ місце – Лищенської сільської ради.