07 липня 2026 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
Звернення громадян
  • Публічна інформація
  • Регуляторна політика
    Інвестиційний довідник
  • Запобігання проявам корупції
  • Очищення влади
  • Вивчення громадської думки
  • Правове забезпечення
  • Установи
  • Громадська рада при РДА
  • Державний реєстр виборців
  • Соціальний захист населення
  • Містобудування та архітектура
  • Вакансії
  • Протидія домашнього насильства
  • Служба у справах дітей
  • Протоколи комісії ТЕБ та НС
  • Діяльність спостережної комісії
  • Оцінка впливу на довкілля
  • Місцеві вибори 2020
  • Реєстр колективних договорів
  • Публічні закупівлі
    Внутрішньо переміщені особи
    Ветеранська політика

    АРХІВ НОВИН

    « Липень 2026 »
    Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4 5
    6 7 8 9 10 11 12
    13 14 15 16 17 18 19
    20 21 22 23 24 25 26
    27 28 29 30 31    
    131 Гвардія Наступу   Захісні споруди  Україна НАТО

    unnamed  Кримbezviz

    Вівторок, 07 липня 2026 09:17

    Фермерські господарства Волині почали отримувати державну фінансову підтримку з державного бюджету за утримання худоби

    Розпочалися виплати державної підтримки для агровиробників, які займаються тваринництвом. В межах першого траншу волинські фермерські господарства вже отримали понад 26,5 млн грн на утримання корів, а також маточного поголів’я овець і кіз, повідомляє Департамент агропромислового розвитку Волинської ОДА.
    Державна підтримка надається відповідно до урядового порядку використання бюджетних коштів і покликана допомогти виробникам зберегти поголів’я, підтримати виробництво тваринницької продукції та зміцнити продовольчу безпеку країни.
    Так, за інформацією Міністерства економіки України, на Волині вже виплачено:
    · 7,938 млн грн для 135 господарств, які утримують 1135 корів. Наразі профінансовано близько 24% поданих заявок за цим напрямом.
    · 18,586 млн грн отримали 54 господарства на утримання 9293 голів овець і кіз. За цим напрямом вже профінансовано близько 71% заявок, поданих в області.
    Загалом державна підтримка тваринництва реалізується по всій Україні. На сьогодні понад 167 млн грн уже спрямовано майже 3,8 тисячі фермерських господарств та інших сільськогосподарських виробників на утримання великої рогатої худоби. Крім того, ще 93 млн грн отримали 464 виробники, які займаються розведенням овець і кіз.
    Двідково: державна допомога надається в межах Екстреного проєкту надання інклюзивної підтримки для відновлення агросектору України (ARISE), що фінансується з державного бюджету. Подати заявку на отримання підтримки можна виключно в електронній формі через Державний аграрний реєстр (ДАР). Інформацію про початок нових етапів прийому заявок та умови участі регулярно оприлюднюють Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України та платформа ДАР.
    Закликаємо волинських господарників активно користуватися можливостями ДАР та стежити за оновленнями, щоб вчасно залучати державні ресурси для розвитку власної справи.
    Переглядів 7
    Розробка: Відділ інформаційних технологій
    апарату Волинської облдержадміністрації
    Інформаційне наповнення:
    Луцька районна державна адміністрація
    Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Луцькій райдержадміністрації.
    Адреса: 43001, м. Луцьк, вул. Ковельська, 53, - т/ф. 728204, т.728144; E-mail: infо@lutskаdm.gov.ua
    © 2014 lutskadm.gov.ua