У єдності! На полі бою й на політичних посадах, на мітингах і на самітах, у роботі й у спілкуванні з людьми. Усіма своїми діями ми повинні спонукати Росію шукати мир. Усіма своїми діями ми повинні наближати перемогу свободи.
21 липня 2024 | ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ |
|
|
![]() |
![]() |
Розробка: Відділ інформаційних технологійапарату Волинської облдержадміністрації
|
Інформаційне наповнення: Луцька районна державна адміністрація
|