Під час робочого візиту в місто Рожище тимчасово виконуючий обов'язки начальника ОВА Роман Романюк, начальник Луцької РВА Анатолій Костик, заступники голови райдержадміністрації Алла Ганіч та Володимир Рудик, Рожищенський міський голова Вячеслав Поліщук відвідали Рожищенський сироробний завод.
Керівник підприємства Петро Шванс показав виробничі потужності, ознайомив з технологічним процесом та розповів про успіхи та потреби підприємства.
Завод входить до групи компаній «ТЕРРА ФУД». В асортименті продукції: масло, кисломолочний сир, глазуровані сирки ТМ «Ферма».На підприємстві працює 500 людей,які переробляють близько 200 тонн молока та 19-ти тонн сиру за добу.
«Рожищенський сироробний завод – не лише якісна українська продукція, а й робочі місця, розвиток громади та стабільні надходження до бюджету», - підсумував візит Роман Романюк. Та як наголосив: підтримка місцевого виробника важлива для розвитку економіки регіону.