Версія для друку
Середа, 30 травня 2012 08:26

Звернення громадян

Шановні жителі Луцького  району!

       

Вітаємо вас на веб-сторінці відділу документообігу, контролю та по роботі із зверненнями громадян апарату Луцької районної державної адміністрації. Відділ документообігу, контролю та по роботі із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації забезпечує належний розгляд письмових і усних звернень та організацію особистих та виїзних прийомів громадян керівництвом  райдержадміністрації

 Ця веб-сторінка допоможе вам знайти необхідну інформацію про вимоги законодавства щодо правильного оформлення звернень та організації роботи із зверненнями громадян в райдержадміністрації, порядок проведення особистих та виїзних прийомів громадян посадовими особами згідно з затвердженими графіками, роз’яснення та консультації з найбільш актуальних питань, що порушують громадяни у зверненнях.

 Ваше звернення може бути усним (викладене громадянином на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного зв’язку, через телефонні «гарячі лінії» та записане (зареєстроване) посадовою особою) чи письмовим (надіслане поштою або передане громадянином до райдержадміністрації особисто чи  через уповноважену ним особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства).

 Також письмове звернення може бути надіслане з використанням мережі  Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення http://zvernennia.voladm.gov.ua/lutskadm).

Тому радимо  в електронному зверненні зазначити поштову адресу, на яку може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби  зв’язку з Вами. Застосування електронного цифрового  підпису  при надсиланні електронного звернення не вимагається.

   Письмові звернення Ви можете  надіслати за адресою м. Луцьк, вул. Ковельська, 53, або звернутися до райдержадміністрації відповідно до графіку прийому громадян з особистих питань у Луцькій районній державній адміністрації. Телефон для довідок – 728 204.

    Листування між райдержадміністрацією та юридичними особами здійснюється письмово (окрім запитів на отримання публічної інформації).

 

Про стан роботи   з розгляду звернень громадян в Луцькій районній державній адміністрації у І кварталі 2019 року

Про стан розгляду звернень громадян відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у 2018 році

 

Про роботу з розгляду звернень громадян в районній державній адміністрації за 9 місяців 2018 року

Про стан розгляду звернень громадян відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у І півріччі  2018 рокута органів місцевого самоврядування» у І півріччі  2018 року

Звернень громадян в Луцькій районній державній адміністрації за І кв. 2018 

Про стан розгляду звернень громадян у  2017 році 

 

Про роботу з розгляду звернень громадян в районній державній адміністрації за 9 місяців 2017 року

 

Про стан розгляду звернень громадян у І півріччі 2017 року 

 

Порядок розгляду звернень громадян в райдержадміністрації

 

Телефон довіри  Волинської обласної державної адміністрації

 

Телефон довіри в Луцькій районній державній адміністрації

Про стан роботи з розгляду звернень громадян в Луцькій районній державній адміністрації у І кварталі 2017 року

 

Про роботу з розгляду звернень громадян в районній державній адміністрації  у 2016 році

 

Про роботу з розгляду звернень громадян в районній державній адміністрації за 9 місяців 2016 року

 

Про роботу з розгляду звернень громадян в районній державній адміністрації за І півріччя 2016 року

 

Звернень громадян в Луцькій районній державній адміністрації за І квартал 2016 

Про підсумки організації роботи з розгляду звернень

громадян в Луцькій районній державній адміністрації за  2015 рік

  

ЗВІТ ЗА 2014 рік

ЗВІТ ЗА 9 місяців 2014 року

Переглядів 4671 Останнє редагування Четвер, 11 квітня 2019 11:38

Схожі матеріали