25 червня 2017 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Регуляторна політика
  Відділ державної реєстрації
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Управління юстиції
 • Вивчення громадської думки
 • РДА звітує
 • Правове забезпечення
 • Центр надання адмін послуг
  Районні установи
 • Громадська рада при РДА
 • Оголошення
 • Реформи в Україні
 • Управління фінансів
 • Відділ статистики інформує
 • Державний реєстр виборців
 • Соціальний захист населення
 • Запобігання проявам корупції
 • Децентралізація влади
 • Електронне звернення
 • ProZorro ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ
 • АРХІВ НОВИН

  « Червень 2017 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30    
    Луцьк  
  Головна>Відомості про район >Сім'я, молодь та спорт
  Середа, 30 травня 2012 08:20

  Сім'я, молодь та спорт

  Інформація на сайт відділу у справах молоді та спорту

  райдержадміністрації за І квартал 2015 року

   

  Молодь

  05 січня відбулося благодійне свято обласної новорічної ялинки в приміщенні Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка для 20 дітей пільгових категорій району, серед них: діти, позбавлені батьківського піклування; діти-інваліди; діти, які постраждали від Чорнобильської катастрофи діти з багатодітних та малозабезпечених сімей. Дітей привітали голова облдержадміністрації Володимир Гунчик та міський голова Микола Романюк. Відбувся перегляд вистави „По щучому велінню”. Від департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації  були вручені солодкі подарунки. Відбувся святковий обід учасників новорічної ялинки (за рахунок управління освіти і науки облдержадміністрації).

  09 - 11 січня в с. Маяки проходив VІІ Міжнародний матч з легкоатлетичних метань та спеціальної фізичної підготовки між командами Молдови та України.

  10 січня в с. Маяки відбулося урочисте відкриття VІІ Міжнародного матчу з легкоатлетичних метань та спеціальної фізичної підготовки між командами Молдови та України. На урочистому відкритті учасників та гостей вітали: заступник голови райдержадміністрації Арсен Сидорчук – він відмітив, що цей матч вже став традиційним і це дуже добре, бо спортсмени двох країн мають можливість підвищити свою спортивну майстерність, обмінятися досвідом, побажав вдалих виступів у першому старті 2015 року; та заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури та спорту України, суддя міжнародної категорії, майстер спорту СРСР, тренер національної збірної України з важкої атлетики Микола Авраменко – відмітив, що спортсмени мають чудову можливість позмагатися в с. Маяки, адже вже понад 25 років група метальників під керівництвом Сахарука Володимира займається в Маяківському НВК, виховано багато майстрів спорту та майстра спорту України міжнародного класу Кирила Чуприніна, учасника Олімпійських ігор в Сіднеї і майстра спорту України міжнародного класу Богдана Максима.

  За підсумками змагань перемогу здобула команда Молдови, ІІ місце в команди Волинь, ІІІ місце в команди Рівненщини. Команду-переможницю було нагороджено кубком, медалями та грамотою. Також переможців та призерів змагань по вікових категоріях нагороджено грамотами та медалями.

  На виконання затверджених заступником голови райдержадміністрації Арсеном Сидорчуком „Заходів щодо підготовки та проведення в 2014-2015 роках новорічних і різдвяних свят для дітей в районі та організації змістовного дозвілля дітей та юнацтва під час зимових канікул” від 05 грудня 2014 року     № 2753/27/2-14 в районі були проведені: змагання „Веселі старти на призи Святого Миколая” серед дітей 2002 р.н. та молодших; зустріч з дітьми-вихованцями, прийомними дітьми дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей; з нагоди Дня Святого Миколая у районному будинку культури відбулись святкові урочистості для 120 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; в селі Боратин відбулося урочисте запалення районної ялинки; виставка творчих робіт „На Святого Миколая творча іскорка палає” до Дня Святого Миколая серед неповносправних осіб району, членів навчально-реабілітаційного центру „Наші діти”; в районному будинку культури відбулось Новорічне дійство для дітей мобілізованих військовослужбовців та учасників АТО та інші заходи під час яких за сприянням та безпосередньою участю Волинського обласного фонду „Дитяча місія. Україна” (керівник Людмила Лонюк) було вручено 1821 солодкий подарунок: з них: 400 – дітям Боратинської сільської ради: 100 – дитячий навчальний заклад, 300 – дітям ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Боратин; 291 – дітям Боголюбської сільської ради: 107 – 2 дитячі навчальні заклади, 184 – дітям ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Боголюби; 125 – учням ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Лаврів; 215 – дітям Заборольської сільської ради: 55 – дитячий навчальний заклад, 160 – учням ЗОШ І-ІІІ ступенів с .Забороль; 200 – учням НВК смт Рокині, 364 – учням ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Гірка Полонка; 86 – учням ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Радомишль; 110 – вихованцям ДЮСШ Луцького району Волинської області; 30 – дітям-інвалідам, членам НРЦ „Наші діти”. Крім того, вручено 200 різдвяних подарунків (від дітей з Німеччини) для дітей з малозабезпечених сімей, сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, сімей мобілізованих військовослужбовців та учасників АТО; 84 продуктових набори для сімей, які опинились в складних життєвих обставинах та сімей мобілізованих військовослужбовців та учасників АТО.

  Відділом у справах молоді та спорту та службою у справах дітей райдержадміністрації було вручено солодкі подарунки 120 – дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, 31 – дитині, які виховуються в ДБСТ та прийомних сім’ях; 23 – дітям-інвалідам, членам НРЦ „Наші діти”.

  20 січняначальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації  Інна Крочук прийняла участь в засіданні комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації, де було розглянуті питання:             1. Розгляд звіту про стан виховання, утримання та розвитку дітей-вихованців в дитячому будинку сімейного типу сім’ї Бондарців. 2. Про надання дозволу на укладення договору про поділ спадкового майна. 3. Про позбавлення батьківських прав. 4. Про соціальний супровід сім’ї. 5. Розгляд та затвердження індивідуальних планів дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.

  З розглянутих питань прийняті відповідні рішення.

  21 січня в Торчинському народному історичному музеї імені Г.О.Гуртового відбувся історичний екскурс на тему „Соборна Україна – обличчя нової епохи”, в якому взяли участь заступник голови райдержадміністрації Арсен Сидорчук, начальники відділів культури райдержадміністрації Валентина Зінчук та у справах молоді та спорту райдержадміністрації Інна Крочук, директор центральної бібліотечної системи Валентина Ходаковська, депутат районної ради Марія Пивовар, працівники селищної ради та учні Торчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Розпочався захід з хвилини мовчання за загиблими борцями за волю і незалежність України.

  Провів екскурс та нагадав присутнім про те, як відбулось злиття УНР та ЗУНР у далекому 1919 році директор Торчинського народного історичного музею імені Г.О.Гуртового Олександр Мельник. Безпосередню участь у екскурсі взяли старшокласники школи, які виступили із замітками про перший та найбільший „Живий ланцюг” від Києва до Львова у 1990 році,  коли близько трьох мільйонів людей взялися за руки, з'єднавши Львів і Київ у день 71-річчя Злуки та про Олексу Гірника, який у 60-ту річницю проголошення самостійності України Центральною Радою (22 січня 1918) вчинив самоспалення біля могили Шевченка на знак протесту проти русифікації. У 2007 році йому було посмертно присвоєно звання Героя України. Таким чином усі присутні вкотре переконались, що День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави в єдності українських земель.

  По закінченню екскурсу відбулось покладання вінків до Пам’ятного хреста загиблим за волю і незалежність України бійців УПА та запалення лампадки біля стенду „Небесної сотні”.

  23 січня нанараді у заступника голови районної державної адміністрації начальник відділу Інна Крочук інформувала про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 18 листопада 2011 року № 481 „Про проект Районної цільової соціальної програми „Молодь Волині” на 2011-2015 роки”.     З розглянутого питання прийнято відповідне рішення.

  11 лютого з метою патріотичного виховання молодого покоління та прищеплення їм любові до України проведено творчу зустріч з волинськими письменниками „Україна – єдина країна” в НВК селища Рокині для учнів старших класів.

  До дітей в гості завітали члени літературно-мистецької студії „Зорі над Стиром” Лукія Василевська, Марія Пишук, Наталія Бугай та Лариса Волошенюк. Поети читали власні твори про Майдан, Революцію Гідності, Героїв Небесної Сотні, АТО; розповідали про події сьогодення, власні захоплення та ділилися планами на майбутнє. На згадку про зустріч письменники подарували свої книги, Наталія Бугай – диск з власною піснею „Героям Небесної Сотні”.

  Старшокласники Вікторія Палаєвська та Вікторія Ванюрська виконали пісні патріотичної тематики, а Ольга Ковальчук та Юлія Дудай декламували віші про події сьогодення. Учениця 8-го класу Анастасія Білокурець прочитала власні вірші про Героїв Майдану, АТО.

  12-13 лютого начальник відділу прийняла участь в тренінговому навчанні з ініціативи обласного громадського об’єднання „Волинські перспективи” на тему: „Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми в Україні” та отримала сертифікат про те,що пройшла навчання щодо ідентифікації, надання допомоги особам. Які постраждали від торгівлі людьми, взаємодії з держаними структурами в рамках виконання проекту „Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи ц сфері протидії торгівлі людьми, в Україні”.

  19 лютого начальник відділу взяла участь у засіданні комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації під керівництвом голови районної державної адміністрації Ігоря Ярмольського. На розгляд комісії були винесені наступні питання: 1.Розгляд звіту про стан виховання, утримання та розвитку дітей-вихованців в дитячому будинку сімейного типу громадянки Прозновської Ольги Іванівни, жительки с. Липини Луцького району. 2. Про позбавлення батьківських прав. 3. Про надання дозволу на реалізацію нерухомого майна.     4. Про вирішення спору між батьками щодо їх участі у вихованні малолітнього сина. 5. Про захист порушених прав неповнолітніх дітей. 6. Про доцільність поновлення батьківських прав матері відносно її неповнолітньої доньки. 7. Про соціальний супровід сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.

  З усіх питань були прийняті відповідні рішення.

  19 лютого в районній центральній бібліотеці відбувся вечір пам’яті „Небесна Сотня: герої, які змінили хід історії”, присвячений вшануванню Героїв Небесної Сотні.

  На знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності Указом Президента України Петра Порошенка„Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні” встановлено щорічне відзначення     20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні.

  Назавжди в пам’яті українського народу залишаться імена цих героїв та імена тих людей, які і сьогодні захищають цілісність та єдність нашої держави на сході України.

  З цієї нагоди в центральній районній бібліотеці відбувся вечір пам’яті „Небесна Сотня: герої, які змінили хід історії”, присвячений  вшануванню  Героїв Небесної Сотні.

  Ведучі вечора, бібліотекарі центральної районної бібліотеки Віра Сукач та Ольга Граділь, нагадали події тих великих днів, які назавжди змінили історію нашої нації. Їх розповіді супроводжувалися слайд-показом та демонстрацією відеофільмів про події на Майдані.

  На заході були присутні Микола Онищук, заступник голови Волинської обласної Спілки ветеранів Афганістану, Інна Крочук – начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації, Валентина Зінчук – начальник відділу культури райдержадміністрації, Світлана Васильчук – методист відділу освіти райдержадміністрації, Валентина Ходаковська – директор Луцької районної ЦБС, учні та педагоги загальноосвітніх шкіл сіл Забороль та Гіркої Полонки. Кожен з них мав змогу висловити власну думку про події часів революції Гідності.

  Учні Заборольської ЗОШ Аліна Михайлюк, Дарина Шнайдер, Олена Левковець прочитали вірші, присвячені Героям новітньої історії країни, а Катерина Рубик виконала пісню „Мальви”.

  Також на заході відбулася презентація книги „Вклоняємось доземно українському солдату”.

  16 березня начальник відділу у справах молоді та спорту прийняла участь в комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації.

  25 березня начальник відділу у справах молоді та спорту прийняла участь в роботі позачергової сесії районної ради

  27 березня на колегії райдержадміністрації начальник відділу у справах молоді та спорту доповідала про призначення стипендій голови райдержадміністрації переможцям і призерам чемпіонатів України та міжнародних змагань, видатним, молодим та перспективним спортсменам району.

   

  Спорт

  31 січня вмісті Луцьку на базі спортивного комплексу обласної організації ФСТ „Динамо” України був проведений відкритий кубок Волинської області з важкої атлетики серед чоловіків та жінок,команда Луцького району прийняла участь в складі 10 спортсменів.

  І місце посіли: - у ваговій категорії 69 кг: серед чоловіків – Куденчук Дмитро, серед жінок - Вінцюк Яна; - у ваговій категорії 56 кг серед чоловіків - Бардюк Степан; - у ваговій категорії 58 кг серед жінок - Ганіч Інна.

  ІІ місце – у ваговій категорії 62 кг - Куденчук Андрій та у ваговій категорії 56 кг - Миронюк Дмитро.

  ІІІ місце – у ваговій категорії 56 кг - Омелянець Дмитро та у ваговій категорії 94 кг -  Самчук Олександр.

  ІV місце – у ваговій категорії 56 кг - Антоненко Валентин.

  V місце– у ваговій категорії 69 кг - Лесько Роман.

  Спортсменів до змагань підготували тренери-викладачі ДЮСШ Луцького району з важкої атлетики Микола Миронюк та Віктор Вінцюк.

  07 лютого вмісті Луцьку на базі спортивного комплексу „Колос” пройшов чемпіонат Волинської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 1998-2001 рр.н. Команда району прийняла участь в складі 7 спортсменів.

  І місце у ваговій категорії 90 кг посів Врагов Максим.

  ІІІ місце у ваговій категорії 50 кг – Качковський Роман.

  V місце у ваговій категорії 66 кг – Здрибко Роман.

  VІІ місце у ваговій категорії 73 кг – Гончаров Арсен.

  ІХ-Х місцяу ваговій категорії 55 кг – Мельник Артур таКиричук Мирослав; у ваговій категорії 60 кг – Ярмусь Олександр.

  Спортсменів до змагань підготував тренер-викладач ДЮСШ Луцького району з дзюдо Володимир Шайдевич.

  14 лютого в спортивному залі Підгайцівського НВК „ЗОШ І-ІІІ ступеня-гімназія” був проведений районний турнір з волейболу серед чоловіків, присвячений пам’яті воїнів-інтернаціоналістів Валерія Шиманського та Віктора Ткачука, в якому взяли участь команди з с. Боратин, с. Маяки, с. Забороль,       с. Підгайці.

  У відкритті турніру взяли участь та привітали учасників змагань Ігор Ярмольський – голова районної державної адміністрації, Вадим Веремчук – заступник голови районної ради, Юрій Семенюк – Підгайцівський сільський голова, Григорій Павлович – голова Волинської обласної спілки ветеранів Афганістану. На заході була присутня мама Валерія Шиманського – Надія Степанівна Шиманська.

  Після офіційної частини відкриття змагань були відвідані могили Валерія Шиманського в с. Крупа та Віктора Ткачука в с. Полонка та покладені квіти.

  В гострій боротьбі перемогу здобули гравці команди с. Боратин, ІІ місце – в команди с. Підгайці, ІІІ – в команди с. Маяки.

  Переможців нагородили кубком, медалями, грамотами.

  21 лютого вмісті Луцьку на базі спортивного комплексу „Колос” пройшов чемпіонат Волинської області з дзюдо серед юніорів та юніорок до   21 року. Команда району прийняла участь в складі 5 спортсменів.

  І місце у ваговій категорії 70 кг посіла Алієва Софія;

  І місце у ваговій категорії 78 кг – Польшакова Анна;

  ІІІ місце у ваговій категорії 55 кг – Качковський Роман;

  ІІІ місце у ваговій категорії 90 кг – Врагов Максим;

  V місце у ваговій категорії 66 кг – Зрибко Роман.

  Спортсменів до змагань підготував тренер-викладач ДЮСШ Луцького району з дзюдо Володимир Шайдевич.

  22 лютого в приміщенні ДЮСШ Луцького району пройшов VІІІ турнір з волейболу серед чоловіків, присвячений пам’яті директора ДЮСШ Луцького району Ярослава Бобриса. На урочистому відкритті до присутніх звернулись голова райдержадміністрації Ігор Ярмольський та дружина Ярослава Бобриса, Світлана Анатоліївна, яка прибула на турнір з дочками та онуками. В змаганнях взяли участь 4 команди: сіл Забороль, Чаруків, Підгайці та збірна команда відділу освіти райдержадміністрації. Перемогу здобула команда села Забороль, яка була нагородження кубком та медалями, ІІ місце – збірна команда відділу освіти райдержадміністрації та ІІІ місце – команда села Підгайці. Переможців нагородили кубком, медалями, грамотами та дипломами.

  З 27 лютого по 01 березня в м. Луцьк в дитячо-юнацькому шахово-шашковому клубі ,,Біла тура” проходив чемпіонат області з шашок 2015 року. У змаганнях взяла участь команда Луцького району.

  Лариса Волошенюк, жителька смт. Торчин, посіла ІІІ місце.

  07 березня в місті Луцьку на базі обласної ДЮСШ „Колос” був проведений відкритий чемпіонат Волинської області з важкої атлетики серед юніорів та юніорок 1995 р.н та молодших. Команда Луцького району прийняла участь в змаганнях у складі 9 спортсменів.

           І місце серед юніорів посіли: - у ваговій категорії 50 кг - Миронюк Дмитро; - ваговій категорії 56 кг - Бардюк Степан; - ваговій категорії 85 кг – Мазурок Олександр.

           І місце серед юніорок у ваговій категорії 58 кг посіла Ганіч Інна.

           ІІ місце серед юніорів посіли: - у ваговій категорії 50 кг - Омелянець Дмитро; - у ваговій категорії 56 кг - Антоненко Валентин.

  V місце у ваговій категорії 62 кг - Кравець Олександр;

  ІХ місце у ваговій категорії 69 кг - Корнійчук Павло;

  Х місце у ваговій категорії 69 кг - Лунь Роман вагова категорія.

  Спортсменів до змагань підготували тренери-викладачі ДЮСШ Луцького району з важкої атлетики Микола Миронюк та Віктор Вінцюк.

  07 березня в місті Луцьку на базі спортивного комплексу обласної організації ФСТ „Динамо” України був проведений чемпіонат Волинської області з боротьби греко-римської серед кадетів 2001-2002 рр.н. за програмою  обласної спартакіади „Волинь спортивна – 2015”, чемпіонаті області серед юнаків 1999-2000 рр.н., 2003-2004 рр.н. і молодших. Команда району прийняла участь в змаганнях в складі 10 спортсменів:

  ІІ місце у ваговій категорії 58 кг посів Кравчук Павло;

  ІІ місце у вагавій категорії 85 кг – Здрибко Роман;

  ІІ місце у ваговій категорії 100 кг – Врагов Максим;

  ІІІ місце у ваговій категорії 32 кг – Мельник Богдан;

  ІІІ місце у ваговій категорії 46 кг – Качковський Роман;

  ІІІ місце у ваговій категорії 46 кг – Киричук Мирослав;

  ІІІ місце у ваговій категорії 58 кг – Мельник Артур;

  ІІІ місце у ваговій категорії 63 кг – Вахно Ілля;

  ІІІ місце у ваговій категорії 63 кг – Вахно Роман;

  ІІІ місце у ваговій категорії понад 76 кг – Гончаров Артем.

  Спортсменів до змагань підготував тренер-викладач ДЮСШ Луцького району Вадим Шайдевич.

  14-15 березня команда району прийняла участь в чемпіонаті області з тенісу настільного серед юнаків та дівчат 2001 р.н. і молодших за програмою обласної спартакіади „Волинь - 2015”, який проходив в КЗ „КДЮСШ №2 Луцької міської ради”, м. Луцьк, вул. Мазепи, 49. Команда району посіла VІІ місце.

  15 березня у м. Луцьк на арені „Generator” в торгово-розважальному комплексі „Порт City” Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” та управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації провели ХІ обласний фестиваль „Мама, тато, я – спортивна сім’я”. До обласного центру завітало 24 команди з міст та районів Волині. Окрім команд міста Луцьк, змагалися команди з м. Володимир-Волинськ, Нововолинськ, Горохівського, Маневицького, Володимир-Волинського, Луцького та Ратнівського районів.

  Фестиваль проводиться щорічно з метою формування родинних традицій до занять фізичною культурою та спортом, організації змістовного дозвілля та залучення сімей до рухової активності,спонукання батьків на особистому прикладі заохочувати дітей до рухової активності та здорового способу життя.

  Команда району у складі: Юлії, Валентини та Олександра Яблонських була відзначена грамотою та солодким призом від спонсорів.

  31 березня в ДЮСШ Луцького району відбувся чемпіонат області з волейболу серед юнаків 2000 р.н. і молодших за програмою обласної спартакіади „Волинь спортивна – 2015”.

   
  Переглядів 2010 Останнє редагування Четвер, 16 квітня 2015 16:23
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Луцька районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Луцькій райдержадміністрації.
  Адреса: 43001, м. Луцьк, вул. Ковельська, 53, - т/ф. 728204, т.728144; E-mail: infо@lutskаdm.gov.ua
  © 2014 lutskadm.gov.ua