Версія для друку
Вівторок, 11 лютого 2020 14:51

Нарада в голови райдержадміністрації

Сьогодні 11 лютого 2020 року під керівництвом голови райдержадміністрації Тараса Яковлева відбулась апаратна нарада в якій взяли участь перший заступник Олександр Озінович, заступник голови Інна Бас, керівник апарату райдержадміністрації Наталія Березна, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, окремих територіальних органів міністерств і районних установ.

На нараді було розглянуто такі питання:

  1. Про  стан  захворюваності  населення  району на інфекційні хвороби та заходи щодо її зниження.
  2. Різне

З розглянутих питань були дані відповідні доручення.

Довідково:

З 15 січня в комунальному підприємстві «Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради» спостерігається значний ріст захворювання на гострі респіраторні вірусні захворювання, зокрема грип.     З 20 січня 2020 року  інфекційне відділення працює в інтенсивному режимі, щодня на стаціонарному лікуванні перебуває 30-35 пацієнтів (більша половина це діти до 6-ти років) з діагнозом ГРВІ, грип та їхніми ускладненнями. В інфекційному відділенні є запас противірусних препаратів, антибіотиків, дезінтоксикаційної терапії, засобів індивідуального захисту.   

Протягом 2019 року було проведено вакцинацію 5235 особам, з них згідно плану імунізації в 1 та 6 років – 1876 дітей, решта 3359 особи були привиті в рамках масової кампанії по додатковій імунізації від кору. В зв’язку із прогнозом захворюваності на дифтерію була проведена імунізація дорослого населення району. Протягом року проведено вакцинацію 8184 особам: дорослим - 3632, 4293 - дітям, 359 позапланові. З метою запобігання вакцино керованим інфекціям в комунальному некомерційного закладі «Луцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» було проведено тренінги з питань імунопрофілактики та інфекційного контролю.

Відділ документообігу, організаційної та інформаційної

діяльності апарату райдержадміністрації

Переглядів 100