Версія для друку
П'ятниця, 11 жовтня 2019 12:53

Вітання голови райдержадміністрації з нагоди Дня захисника України

14 жовтня ми й вся Україна відзначає такі величні свята як: День захисника України, День Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці, День створення УПА.

14 жовтня є уособленням сили, мужності, доблесті й честі.

 Це свято має особливе значення. Воно нагадує про громадянський обов'язок і важливе чоловіче призначення. Наш святий обов'язок - зберегти мир і злагоду в суспільстві й на землі.

В українській традиції Покрова тісно пов’язується із захистом від ворогів, адже за словами літопису, князь Ярослав Мудрий віддав Київ і всю Русь під покров Божої Матері. Саме через велику кількість православних церков, побудованих в княжі та козацькі часи, їх присвячували Пресвятій Богородиці. На Запорізькій Січі Церква Покрови Пресвятої Богородиці була головною, а це свято одним з найважливіших днів для козаків. 

Отож, не випадково вибрано 14 жовтня для відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва.

Дозвольте привітати з цими святами й побажати миру, добробуту, добра і щасливого майбутнього для нашої країни.

Також схиляю голову перед сивочолими  ветеранами, які боронили нашу державу  в тяжкі часи Другої світової,  героїв УПА й до воїнів-патріотів, які мужньо і доблесно захищають від зазіхань агресора її суверенітет і незалежність сьогодні та прошу заступництва в Пресвятої Богородиці для кожного з нас і нашої Батьківщини в цілому.

Голова райдержадміністрації

Тарас Яковлев

Переглядів 314