Версія для друку
Понеділок, 13 травня 2019 16:25

Міжнародна співпраця на території Луцького району

13 травня 2019 року  відбулася  зустріч  голови райдержадміністрації Тараса Яковлева,  голови районної ради Валентина Приходька, депутатів Луцької районної ради з делегацією з краю Штендаль  (Федеративна Республіка Німеччина). У складі делегації - перший заступник ландрату краю Штендаль, керівник департаменту та служби з питань навколишнього природнього середовища Деніс Грубер, спеціаліст з питань водного господарства служби з питань навколишнього середовища ландрату краю Штендаль, спеціаліст з питань охорони грунтів та законодавства щодо добрив Хрістіан Вісе, менеджер міжнародних проектів ТзОВ «DVVG» товариство з оцінки і управління земельними ресурсами  Крістоф Конрад Гільген, керівник консалтингового ТзОВ «Wald Care» Андре Грютцман.

         Робоча зустріч розпочалася із знайомства. Луцький район презентував голова райдержадміністрації Тарас Яковлев. Він розповів про адміністративний поділ, реформу децентралізації, що впроваджується на території, особливості та перспективи розвитку району. Також закцентував увагу на рівні розвитку сільського господарства, адже це є основою діяльності району. Не оминув увагою і функціонування великих іноземних підприємств. Тарас Володимирович познайомив гостей із самою структурою райдержадміністрації, її роботою та основними завданнями.

         Опісля свій край презентувала іноземна делегація. Вони розповіли про географічне розташування місцевості, кількість населення, основні напрямки економіки.

         Оскільки основною метою було - налагодження співробітництва, то найбільшу частину зустрічі обговорювали можливість співпраці в аграрному секторі, лісовому господарстві та перейнятті досвіду у відновлюваній електроенергії (вітрова галузь). Ще однією точкою дотику двох місцевостей стала історія та культури, адже два райони мають давню та цікаву історію.

Відділ інформаційної діяльності,

  інформаційних технологій та комунікацій з громадськістю

Переглядів 252

Галерея зображень