Версія для друку
Понеділок, 15 квітня 2019 16:22

Луцький міськрайонний відділ Управління ДСНС України у Волинській області закликає всіх учасників виборів дотримуватись правил пожежної безпеки під час другого туру виборів Президента України!

Ці правила визначають вимоги пожежної безпеки для виборчих дільниць та агітпунктів у період виборчих кампаній.

Відповідальність за протипожежний стан приміщень виборчих дільниць та агітпунктів покладається особисто на керівників підприємств, установ та організацій, яким належать ці приміщення, а за додержання протипожежного режиму – на голів виборчих комісій, завідуючих агітпунктами та чергових.

Із приміщень виборчої дільниці та агітпункту має бути не менше двох евакуаційних виходів із дверима, що відчиня­ються в напрямку виходу з приміщення.

Сходові клітки, евакуаційні виходи, проходи, коридори, тамбури постійно утримувати вільними і нічим не захаращувати.

Приміщення мають бути забезпечені первинними засобами пожежогасіння (пожежними кранами, вогнегасниками тощо) відповідно до встановлених норм.

Необхідно всюди додержувати протипожежного ре­жиму. На виборчих дільницях та агітпунктах забороняється зберігати легкозаймисті рідини та користуватись відкритим вогнем. Палити цигарки дозволяється тільки в спеціально відведених місцях.

Щоденно, після закінчення робочого дня, черговий по виборчій дільниці або агітпункту повинен ретельно оглянути всі приміщення і при виявленні порушень протипожежних правил вжити заходів до їх усунення. Всі особи, які беруть участь у роботі виборчих дільниць та агітпунктів, повинні знати і виконувати правила протипожежної безпеки, а при виникненні пожежі – негайно повідомити про це за телефоном 101 після чого вжити заходів до евакуації людей і документів із приміщення та гасіння пожежі своїми силами і наявними засобами пожежогасіння.

У випадку виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації телефонуйте за номером «101».

Начальник Луцького міськрайонного відділу

Управління ДСНС України у Волинській області

Андрій Касіч

Переглядів 110