Версія для друку
Четвер, 07 березня 2019 15:00

Антикорупційний суд запрацює вже в цьому році – Президент про оголошення 39 переможців на посади суддів

Президент Петро Порошенко на засіданні Ради національної безпеки і оборони повідомив, що Вища кваліфікаційна комісія суддів оголосила 39 переможців до Антикорупційного суду, і він в цьому році точно запрацює.

«Кілька годин тому Вища кваліфікаційна комісія суддів, як я і обіцяв, що ми до виборів завершимо проведення конкурсу, оголосила 39 переможців серед кандидатів до Вищого антикорупційного суду та Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду. Серед 39 переможців - 22 судді,  13 адвокатів та четверо науковців», - зазначив Глава держави.

Президент наголосив, що це був безпрецедентний за відкритістю і прозорістю відбір, і конкурс, у якому Громадська рада міжнародних експертів заветувала 42 кандидата, тобто майже 40% із ста тринадцяти претендентів, які перед цим успішно склали тестування, на якому також був певний відсів.

«Як і обіцяв, Антикорупційний суд точно запрацює вже поточного року, він зосередиться на розгляді найбільш вагомих антикорупційних справ, які підпадають під юрисдикцію НАБУ. Його створення – свідчення твердої нашої політичної волі на боротьбу з корупцією», - підкреслив Петро Порошенко. Він нагадав, що процес створення Антикорупційного суду отримав дуже потужну і широку підтримку міжнародних партнерів України.

Президент зазначив, що зловживання, в тому числі в оборонно-промисловій сфері, стануть предметом розгляду саме цього суду.

Адміністрація Президента України.

 

Переглядів 215