Версія для друку
П'ятниця, 07 листопада 2014 08:28

Євросоюз продовжив торговельні преференції для України до 31 грудня 2014 р.

   Європейський Союз продовжив автономні торговельні преференції для товарів з України до 31 грудня 2014 року. Про це повідомили у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.

   24 жовтня 2014 року Рада ЄС прийняла рішення про скасування або зниження мит на українські товари.

   При цьому, українські експортери матимуть можливість використати квоти, які були не в повному обсязі використанні протягом дії автономного преференційного торговельного режиму ЄС для українських товарів (23 квітня 2014 р. - 31 жовтня 2014 р.).

   Крім того, вказаним рішенням з 1 січня 2015 року по 31 грудня 2015 року відбудеться одностороннє зменшення або скасування митних тарифів ЄС на товари, що походять з України.

  За інформацією профільного міністерства, рівень одностороннього преференційного режиму ЄС (ставки мит та обсяги тарифних квот), відповідає рівню тарифної лібералізації, передбаченому відповідними положеннями Угоди про асоціацію між Україною з ЄС.

    Прес-служба облдержадміністрації

Переглядів 1159