До 20 вересня 2026 року військовослужбовці Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної спеціальної служби транспорту, які самовільно залишили військову частину до 12 червня 2026 року включно, можуть повернутися на службу за спрощеною процедурою.
Передбачено більше можливостей для добровільного повернення до служби військовослужбовця, зокрема, можна обрати бажаний напрям служби, посаду та підрозділ, у якому він хоче продовжити службу.
Найзручніше подати рапорт через застосунок Армія+. Там можна:
- обрати підрозділ із запропонованого переліку;
- зазначити свій військовий досвід і бажаний напрям служби;
- отримати супровід на всіх етапах до зарахування в нову військову частину.
Після погодження рапорту в застосунку з’явиться статус «В дорозі», який підтверджує добровільне повернення на службу та надає 5 діб для прибуття до нового місця служби.
Також подати заявку можна:
- безпосередньо до обраної військової частини;
- через 1-й Центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ або 2-й Центр рекрутингу Десантно-штурмових військ ЗСУ.
Не зволікай!
Повертайся!
Свої завжди чекають!










































