17 квітня 2021 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Звернення громадян
  Регуляторна політика
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Очищення влади
 • Вивчення громадської думки
 • РДА звітує
 • Правове забезпечення
 • Державні реєстратори та ЦНАП
  Районні установи
 • Громадська рада при РДА
 • Оголошення
 • Реформи в Україні
 • Управління статистики інформує
 • Державний реєстр виборців
 • Соціальний захист населення
 • Запобігання проявам корупції
 • Містобудування та архітектура
 • Вакансії
 • Туризм
 • Протидія домашньому насильству
 • Служба у справах дітей
 • Протоколи комісії ТЕБ та НС
 • Діяльність спостережної комісії
 • COVID-19 район
 • Місцеві вибори 2020
 • Військовий резерв
 • Реєстр колективних договорів
 • АРХІВ НОВИН

  « Квітень 2021 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30    
    Луцьк  
  Середа, 30 травня 2012 08:19

  Економіка

  ПРОЕКТ ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ЛУЦЬКОГО РАЙОНУ НА 2021 РІК 

   

  Соціально - економічний розвиток району за підсумками 9 місяців 2020 року

   

  З метою зміцнення та реформуванню економічного потенціалу району, підвищення добробуту населення на території району проводиться робота по виконанню Програми економічного і соціального розвитку району на 2020 рік.

  Підприємства району реалізували промислову продукцію (товари, послуги) на суму 6,8 млрд гривень. Основна частка загального обсягу реалізації припадала на продукцію харчової промисловості, машинобудування та виробництво меблів.

  У розрахунку на одну особу реалізовано промислової продукції на суму 104,3 тис. грн (в області- 29,8 тис. грн). За цим показником район посів перше місце в області.

  Найпотужнішими та бюджетоутворюючими підприємствами району є: СПТОВ «Модерн – Експо», ТзОВ «Кромберг енд Шуберт Україна Лу», ПРАТ «Волиньхолдінг», ТОВ «Епіцентр К», ТОВ «Тигрес», ТОВ «Тигрес – Люкс», ТОВ «Модерн Інжиніринг».

  Головним  завданням  сільськогосподарських  підприємств  району  є  стабільне  нарощування  виробництва  продукції  тваринництва,  збереження  наявного  поголів’я  всіх  видів  тварин,  створення  умов  для  ефективного  виробництва  конкурентноспроможної  молочної  і  м’ясної  продукції.

  У аграрному секторі району за 9 місяців 2020 року вироблено ВП (в порівняльних цінах 2010 року) на суму 456,7 млн грн. Сільськогосподарськими підприємствами відповідно вироблено продукції на суму 234,6 млн гривень.

  В агроформуваннях району утримується 9255 голови ВРХ, що на              99 голів менше до рівня минулого року,  в т.ч. 3762 корови, 2591 голів свиней.

  Станом на 01 жовтня 2020 року сільськогосподарськими підприємствами району вироблено 20379,1 тонн молока, що на 662,9 тонн більше до відповідного періоду минулого року.

  З початку року реалізовано 1177,9 тонн м'яса в живій вазі, що на           98,8 тонн більше порівняно з відповідним періодом 2019 року.

  Динаміку росту тваринницької галузі в районі забезпечують такі крупнотоварні господарства, як СГТОВ «Городище», СГПП «Рать»,  СГПП «Дружба», СГВК «Урожай», СГТОВ «Лище», СГТОВ «Романів».

  Завершилася заготівля кормів на зимівлю 2020 - 2021 років. За оперативною інформацією для потреб тваринництва сільськогосподарськими підприємствами району заготовлено 5,1 тис. тонн сіна, 24,0 тис. тонн сінажу, 20,0 тис. тонн силосу.

  В районі працює 39 пункт штучного осіменіння тварин, з них 22 індивідуальних пунктів штучного осіменіння тварин для власників особистих селянських господарств.

  Всього ранніх зернових і зернобобових культур в господарствах усіх категорій власності зібрано 803,4 тис. тонн з площі 136,7 тис. га, врожайність складає 58,7 ц/га.

           Завершено посів озимого ріпаку на площі майже 6,0 тис. га. Всього буде засіяно озимими зерновими культурами по всіх категоріях господарств             20,1 тис. га, що на рівні минулого року, в тому числі по сільськогосподарських підприємствах – 12,6 тис. гектарів. Пріоритетною культурою залишається озима пшениця – 12,0 тис. га або 70 відсотків всього озимого клину району.

  Обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) підприємствами району становив 233,5 млн грн. На спорудженні будівель виконано 65,1% усіх робіт, решта – на будівництві інженерних споруд.

  За попередніми статистичними даними станом на  01 жовтня 2020 року заборгованість із виплати заробітної плати працівникам державних підприємств району становить 8641,5 тис. грн. Заборгованість виникла на неактивному підприємстві ДП «Луцький комбінат хлібопродуктів № 2» Державного агентства резерву України в сумі 2424,9  тис. грн, на активному підприємстві ДП «Чортківський комбінат хлібопродуктів» Державного агентства резерву України в сумі 6184,0 тис. грн, та у Волинській державній сільськогосподарській  дослідній станції інституту картоплярства національної академії аграрних наук України – 32,6 тис. гривень.

  Заборгованість, яка виникла  на комунальному підприємстві «Волинська обласна психіатрична лікарня м. Луцька» Волинської обласної ради станом на 01 вересня 2020 року  на загальну суму 3474,3 тис грн (за липень місяць) була погашена, проте станом на 01 жовтня 2020 була зареєстрована заборгованість за серпень місяць в сумі 3945,7 тис. гривень.

  Протягом 2020 року заборгованість виникла та була погашена на трьох підприємствах району, а саме ДП «Дослідне господарство «Перемога» Волинської державної дослідної станції НААН України», ВФ ДП «центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу» та  приватному підприємстві «ІОЛА».

  В зв’язку з тим, що керівники ДП «Чортківський комбінат хлібопродуктів» та  ДП «Луцький КХП № 2» залишили без реагування вимоги районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат стосовно вжиття невідкладних заходів щодо виплати заборгованості із заробітної плати, розроблення графіків її погашення, відповідні листи були направлені в правоохоронні органи та місцеву прокуратуру.

  В результаті проведеної роботи, місцевою прокуратурою відкрите кримінальне провадження за фактом безпідставної невиплати заробітної плати працівникам ДП «Чортківський комбінат хлібопродуктів»   та ДП «Луцький комбінат хлібопродуктів № 2.

  З метою підвищення рівня мінімальної заробітної плати працівників району з початку 2020 року проведено 1 засідання робочої групи для забезпечення моніторингу мінімального рівня заробітної плати найманих працівників на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності району, на  яких було заслухано пояснення 6 керівників підприємств, товариств, підприємців з низьким рівнем середньомісячної заробітної плати. Усіма керівниками надано пояснення про причини незабезпечення рівня законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати.

  Відповідно до пояснень, наданих керівниками  підприємств мінімальний розмір заробітної плати на законодавчому рівні в перерахунку на місячний баланс робочого часу у звітному періоді було забезпечено.

  З метою погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам району з початку 2020 року проведено 1 засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.   Заслухано представників 4 підприємств – боржників, рекомендовано ужити невідкладних заходів та виплатити  заборговану заробітну плату працівникам підприємств.

  При реєстрації колективних договорів підприємств, установ та організацій району управлінням аналізується стан нормування праці та своєчасної виплати заробітної плати. Вносяться рекомендації щодо передбачення в колективних договорах зобов’язань забезпечення законодавчо встановленого мінімального розміру заробітної плати та встановлення конкретних термінів виплати заробітної плати. Колдоговорами в районі охоплено 15,7 тис. осіб в 141 суб’єкті господарювання.

  В районі здійснюються заходи щодо соціального захисту 3,8 тисяч багатодітних, малозабезпечених сімей з дітьми. За 9 місяців 2020 року забезпечено нарахування й виплата державних соціальних допомог одержувачам на загальну суму 97,261 млн грн, в тому числі здійснено виплату допомоги 889 особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю на загальну суму 18,338 млн грн, а також 228 особам з інвалідністю загального захворювання на суму 3,662 млн грн.

  З початку року забезпечено одноразовою натуральною допомогою «пакунок малюка» 1 особу та виплачено грошову допомогу «пакунок малюка» 51 особі, ще на 116 заяв в загальному реєстрі сформована особова справа.

  Компенсацією в сумі 220,6 тис. грн забезпечено 54 особи, що надають послуги «муніципальна няня».

  Виплати компенсацій на бензин, ремонт, транспортне обслуговування особам з інвалідністю становили 53,043 тис. грн. (133 особи).

  Забезпечено надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг 3853 громадянам. Сума нарахованих пільг за 9 місяців 2020 року складає 8740,4тис. грн. у грошовій безготівковій формі  та 1689,9 тис. грн у готівковій формі. Пільги на тверде паливо нараховано 70 особам на загальну суму            130,192 тис.грн, заборгованість на 01 жовтня  2020 року відсутня. Нараховано і виплачено по компенсації автомобільним перевізниками за пільговий проїзд за 9 місяців 2020 року 802,9 тис. грн, заборгованість відсутня.

  Субсидією на відшкодування плати за житлово-комунальні послуги за 9 місяців 2020 року користувалися 4279 сімей. Нараховано і виплачено субсидій на житлово-комунальні послуги відповідно до державної програми «Виплата пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» готівкою на суму 20,494 млн грн., без готівкою –               182,62 тис. грн.  За субсидією готівкою на придбання твердого палива та скрапленого газу з початку року звернулось 201 сім’я на суму 476,3 тис. грн. Заборгованість станом на 01 жовтня 2020 становить 8,9 тис. грн.

  На виконання бюджетної програми «Заходи психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції та забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням»

  - за напрямком соціальна та професійна адаптації учасників антитерористичної операції створено реєстр учасників антитерористичної операції, які виявили бажання пройти перепідготовку та професійне навчання. Навчання пройшли  три учасники АТО  (здобуття професії водій категорії В) на суму 19,1 тис. грн,  у 2019 році – пройшли  чотири учасники АТО  на загальну суму 18,2 тис. гривень;

  - за напрямком психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції  1 учасник бойових дій (АТО) та 5 осіб з інвалідністю внаслідок війни (АТО) пройшли реабілітацію на загальну суму 60,6 тис. гривень.

  - за напрямком забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням у черзі на лікування перебуває 94 учасників антитерористичної операції, з них 2 мають статус «учасник війни», 2- постраждалі в Революції Гідності, інші – «учасник бойових дій».

  Згідно укладених трьохсторонніх договорів оздоровлено 31 учасник бойових дій (АТО), 10 осіб з інвалідністю внаслідок загального захворювання, 7 осіб постраждалих від аварії на ЧАЕС І категорії та 5 дітей з інвалідністю, постраждалих від аварії на ЧАЕС.

  Видано 5 санаторно-курортних путівок з Міністерства соціальної політики України, а саме: 4 – особам з інвалідністю внаслідок війни, 1 особі з інвалідністю з/з. Направлено 7 дітей на оздоровлення у Міжнародний дитячий центр «Артек» та 3 – в український дитячий центр «Молода гвардія». 

  Видано 151 особі з інвалідністю направлення для забезпечення протезними виробами та засобами технічної реабілітації. Безкоштовно забезпечено 15 осіб з інвалідністю  інвалідними візками  та триколісними велосипедами та видано 274 шт.  протезно-ортопедичних виробів та  ТЗР, а саме: взуття - 134 шт., ПМЗ - 73 шт., засоби реабілітації - 41 шт., ПОВ - 26 шт.

  Направлено 4 дитини з інвалідністю у Волинський центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Пролісок» Міністерства соціальної політики України.

  Згідно укладених трьохсторонніх договорів направлено в реабілітаційні установи України 14 дітей з інвалідністю внаслідок ДЦП.

  З початку року 40 особам, які переселилися з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, виплачено щомісячну адресну допомогу для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг на суму 517,058 тис. гривень.

  Проводиться залучення представників малого бізнесу до участі у виставках та ярмарках з продажу продукції, виробленої безпосередньо в особистих селянських та фермерських господарствах, а саме: на площадці за адресою м. Луцьк вул. Єршова,11,  біля міського відділу РАЦС в м. Луцьк (вул. Соборності, 18).

  Запроваджено надання адміністративних послуг в електронній формі через портал «Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб та громадських формувань».

  У Луцькій районній філії Волинського обласного центру зайнятості, протягом 9 місяців 2020 року 10 семінарів з питань організації навчання в тому числі на оволодіння  новою професією, в яких взяли участь 80 осіб.

  З початку року розпочато новий освітній проект «Успіх в дії» З метою організації самозайнятості населення, в тому числі задля започаткування власної справи, відбулося 5 інформаційних семінарів «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес» для 57 осіб.

  За 9 місяців 2020 року 15 роботодавцям відшкодовано компенсацію єдиного соціального внеску в сумі 51 тис. гривень Для 24 осіб надано індивідуальних консультацій з питань підприємництва.

  Через ЦНАП за звітний період надано 13640 адміністративних послуг (за 9 місяців 2019 року – 6957),  зокрема надаються окремі послуги відділом у місті Луцьку Головного управління Держгеокадастру у Волинській області (7400), відділом державної реєстрації та з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації (4926), відділ містобудування, архітектури, інфраструктури, інвестиційної та економічної діяльності райдержадміністрації (849), служби у справах дітей райдержадміністрації (8), управління соціального захисту населення райдержадміністрації (457). 

  Станом на 01 жовтня 2020 року зведений бюджет Луцького району за доходами, з врахуванням міжбюджетних трансфертів, виконано на 97,6 відсотка (призначено на січень-вересень 2020 року – 88 336,9 тис. грн, фактично надійшло   86 225,1 тис. грн, недоотримано 2 112 тис. грн), за власними доходами виконано на 105 відсотків (призначено на січень - вересень 2020 року – 24 204,7 тис. грн, фактично надійшло 25 422,1 тис. грн.  понад план отримано 1 217,3 тис. грн), в тому числі, районний бюджет за власними надходженнями виконаний на 101 відсоток (призначено на січень - вересень 2020 року – 13 096,4 тис. грн, фактично надійшло 13 227,6 тис. грн, понад план отримано 131,2 тис. грн); сільські бюджети виконано на 109,8 відсотка (призначено 11 108,4 тис. грн., надійшло 12 194,5 тис. грн., понад план отримано 1 086,1 тис. гривень).

  Продовжується розвиток мережі закладів охорони здоров’я. Головною метою її діяльності є забезпечення доступної висококваліфікованої та спеціалізованої медичної допомоги населенню, поступового розвитку системи охорони здоров’я району з орієнтацією на запобігання захворювань, популяризації здорового способу життя, покращення демографічних процесів.

  Станом на 01 жовтня 2020 року в Комунальному некомерційному підприємстві «Луцький районний ЦПМСД» працює 157 працівників, з них 33 - лікаря, 4 лікаря-інтерна, 82 молодших спеціалістів з медичною освітою, 11 – молодших медичних сестер (санітарок), 1 – фармацевт, 26 – іншого персоналу (в.т.ч. адмінперсонал, та господарчо-обслуговуючий персонал).

         За 9 місяців 2020 року працевлаштовано 2 медичних працівника з неповною вищою освітою. В третьому кварталі 2020року до роботи на посаді лікаря загальної практики – сімейного лікаря після закінчення інтернатури приступили 2 працівника. На даний час проходить інтернатуру 4 лікар-інтерна бюджетної форми навчання. 3 лікаря-інтерна першого року навчання,                         1- другого року навчання.

  За 9 місяців 2020 року було направлено на курси підвищення кваліфікації    6 лікарів загальної практики сімейної медицини та 13 молодших спеціалістів з медичною освітою.

         З розрахунку населення, яке прикріплене для обслуговування медичними працівниками укомплектованість складає:

  Лікарі – 100% Молодші спеціалісти з медичною освітою – 100%

  Нами виконується робота з впровадженням Державних соціальних нормативів безоплатного та пільгового забезпечення певних категорій громадян зокрема:

  - ветеранів війни згідно із Законом України « Про статус ветеранів війни гарантії їх соціального захисту», учасники АТО та члени їх сімей згідно із Законом України «Про статус ветеранів війни гарантії їх соціального захисту» та «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»,  використано– рецептів – 63 на суму – 32392,47 гривень.

  - Онкохворим пацієнтам виписано 10  рецептів  на відшкодування на суму – 10782,52 гривень.

  Для інших категорій згідно Постанови КМУ №1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань» зі змінами використано 33011,03 гривень.

  Для дитини-інваліда закуплено спеціальне лікувальне харчування на суму 139934,40 гривень.

  На  відшкодування комунальних послуг витрачено - 142035,37 гривень.

  Окрім цього КНП «Луцький районний ЦПМСД» закуплено обладнання на суму 198500,00грн, а саме- кисневий концентратор, аналізатор сечі, шприцевий насос, пристрій для промивки мікропланшетів.

  На боротьбу з COVID- 2019, було використано 182231,25 гривень. Закуплено дезинфікуючі розчини, захисні халати, маски, шапочки.

  Проводиться робота з імунопрофілактики, яка передбачає охоплення щепленнями населення на рівні рекомендованих  ВООЗ -95 %, для формування прошарку осіб несприятливих до збудників інфекційних хвороб. Рівень виконання плану імунізації по району відповідає рівню забезпеченості медичними імунобіологічними препаратами (ІБП) для проведення профілактичних щеплень включених до календаря щеплень здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України.

  Замовлення вакцин здійснюється відповідно до квоти, встановленої МОЗ України для Волинської області, яка веде розподіл в процентному співвідношенні для районів області.

  Щеплення

  План

  Щеплено

  %

   

  Вакцинація

     

  БЦЖ

  395

  192

  58

  БЦЖ (1 р. ст.)

  234

  34

  15

  Поліо-3

  645

  471

  73

  Поліо -3 (1р.ст.)

  362

  212

  62

  АКДП-3

  645

  471

  73

  АКДП-3 (1р.ст.)

  371

  95

  25

  Хіб-2

  645

  341

  53

  Хіб (1р.ст.)

  199

  97

  49

  ВГВ (пологове)

  510

  154

  85

  ВГВ-3

  645

  466

  73

  ВГВ (1р.ст.)

  396

  396

  100

  КПК(1Р)

  802

  519

  65

   

  Ревакцинація

     

  ОПВ 18 міс

  802

  278

  74

  ОПВ (ст 2р)

  373

  258

  71

  ОПВ (6р)

  991

  751

  75

  ОПВ (ст 6р.)

  76

  76

  100

  ОПВ (14 р.)

  758

  561

  74

  ОПВ (ст14р.)

  140

  140

  100

  АКДП -18міс.

  802

  534

  74

  АКДП (ст2р.)

  373

  85

  25

  АДП(6р.)

  991

  540

  55

  АДП-м (16 р.0

  716

  555

  77

  АДП-м (ст16)

  140

  25

  18

  АДП-м (дор)

  5228

  1267

  25

  КПК (6р)

  991

  764

  77

  НІБ -3 (1р.)

  802

  418

  52

  Комунальне підприємство «Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради» – лікувально-профілактичний заклад, що надає вторинну, спеціалізовану і висококваліфіковану медичну допомогу мешканцям району та жителям області. Заклад має вищу державну акредитаційну категорію. Ліцензія МОЗ на медичну практику безстрокова. У лікарні розроблена, впроваджена і функціонує система управління якістю згідно з  ДСТУ ІSO 9001:2015.

  Режим роботи лікарні безперервний – 7 днів на тиждень, 24 години на добу відбувається поступлення та виписка хворих.

  Видатки комунального підприємства «Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради» за 9 місяців 2020 року  складають                      34 918,5 тис.грн., в тому числі:

  кошти НСЗУ в сумі 18223,6 тис.грн. ; медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в сумі 8387,3 тис.грн. ; кошти місцевих бюджетів в сумі 5820,6тис.грн. ; залишок коштів медичної субвенції минулих періодів витрачено в сумі -2487,0 тис.грн;

  Видатки

  9 місяців

  2019 рік

  тис.грн.

  9 місяців

  2020 рік

  тис.грн.

  Відхилення

  тис.грн.

  %

  Загальні видатки, в т.ч.:

  29 204,1

  34 918,5

  + 5714,4

  +19,6

  Заробітна плата, в т.ч. нарахування.

  21 720,8

  24 394,4

  +2 673,6

  +12,3

  Медикаменти та перев’язувальні матеріали

  1 358,2

  1 165,7

  -192,5

  -14,2

  Оплата комунальних послуг

  2 091,3

  1 743,7

  -347,6

  -16,6

  Поточні видатки

  4 033,8

  1 525,3

  -2 508,5

  -62,1

  Капітальні видатки

  -

  6 089,4

  +6 089,4

  100,0

  Сума видатків в порівнянні з відповіднім періодом минулого року збільшилася на 5714,4 тис.грн. (+19,6%), зокрема аналіз статтів видатків показує наступне:

  заробітна плата - збільшилась  на 2673,6 тис.грн. (+12,3%) у зв’язку з підвищенням посадових окладів та рівня мінімальної заробітної плати з 01 січня 2020 року та з 01 вересня 2020 року. Також виплата доплати до заробітної плати медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров’я, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 за квітень 2020 року в сумі 235,0 тис. грн. та нарахування на оплату праці  51,7 тис. грн. та серпень –вересень 2020 року в сумі 807,9 тис.грн та нарахування на оплату праці  177,7 тис. гривень. медикаменти та перев’язувальні матеріали - зменшилися на          192,5 тис.грн.  внаслідок зменшення планових операції у зв’язку з карантином. оплата комунальних послуг - зменшилася на 347,6 тис.грн. (16,6%) В зв’язку з зміною способу оплати електроенергії та економією по теплопостачанню на 77,1 Гкал.

  clip_image002.gifРис.1. Динаміка зростання видатків по КП «Луцька ЦРЛ»

  Починаючи з 01 квітня 2020 року КП «Луцька ЦРЛ» перейшла на фінансування за кошти НСЗУ та місцевого бюджету. Станом на сьогодні укладено наступні договори:

  Хірургічні операція дорослим та дітям у стаціонарних умовах; Стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій; Медична допомога при гострому мозковому інсульті в стаціонарних умовах; Медична допомога при пологах; Амбулаторна вторинна (спеціалізована) та третинна (високоспеціалізована) медична допомога дорослим та дітям, включаючи медичну реабілітацію та стоматологічну допомогу; Гістероскопія; Езофагогастродуоденоскопія; Колоноскопія; Цистоскопія; Стаціонарна паліативна медична допомога дорослим та дітям; Мобільна паліативна медична допомога дорослим та дітям; Медична реабілітація дорослих та дітей від трьох років з ураженням опорно-рухового апарату; Медична реабілітація дорослих та дітей від трьох років з ураженням нервової системи; Стацілнарна медична допомога пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, яка надається окремими закладами охорони здоров'я протягом квітня 2020 року; Стацілнарна медична допомога пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2; Перехідне фінансове забезпечення комплексного надання медичних послуг в частині умов, які застосовуються з 01 вересня 2020 року.

  Для забезпечення діяльності лікарні станом на 01 жовтня 2020 року затверджено 332,75 штатних посад. В КП «Луцька ЦРЛ» працює 281 чол. з них, 70 лікарів, 109 молодших спеціалісти з медичною освітою.

  Середньомісячна заробітна плата одного працівника комунального підприємства «Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради» склала 6788 грн. (за 2019 рік – 5573 грн.) в тому числі зарплата :

  Лікаря                                           -        8 517 грн.;

  Середній медичний персонал       -        6 647 грн.;

  Молодший медичний персонал   -        6 285 грн.;

  Спеціаліста                                   -        6 508 грн.;

           Інший обслуговуючий персонал  -        4 832 грн.;

  Грошова виплата збільшилася у зв'язку із підвищенням тарифних розрядів та рівня мінімальної заробітної плати. Заборгованості з виплати заробітної плати немає.

  У КП «Луцька ЦРЛ» проводиться активна педагогічна діяльність: підготовка лікарів-інтернів, студентів. Лікарня є базою для проходження практики студентами медичних вузів та медичних училищ.

  Ефективність роботи лікарні залежить від наступності в роботі поміж поліклінікою та стаціонаром, від організації профілактичного та лікувально-діагностичного процесу.

  За 9 місяців 2020 року по КП «Луцька ЦРЛ» амбулаторний прийом становить 71135 (129782 за 2019 рік), виконання  річного плану становить – 43,1%.

   

  Річний план на 2019 р.

  Факт

  9 місяців

  2019р.

  Виконання, %

  Річний план на 20120р.

  Факт

  9 місяців

  2020р.

  Виконання, %

  Амбулаторний прийом

  165 000

  129 782

  78,7

  165 000

  71 135

  43,1

  За  9 місяців 2020 року фактично проведено 26294 ліжко-днів та проліковано 3172 пацієнтів. За відповідний період 2019 року проведено 40 497 ліжко-днів. Зменшення в внаслідок заборони планових операцій.

   

  9 місяців

  2019 рік

  9 місяців

  2020 рік

  План

  Факт

  План

  Факт

   

  Кількість л-д

  42 031

  40 497

  42 031

  26 294

   
               

  Для забезпеченням інсулінозалежних хворих інсуліном та таблетованих препаратів на 9 місяців 2020 року виділено 2002,7 тис.грн. (304 осіб), з них фактично використано 1238,2 тис.грн.  Фінасування коштів для інсулінозалежник здійснює Луцька районна державна адміністрація .Усе інше обслуговування захворювань пільгових категорій населення передано на первинну ланку обслуговування.

  Крім передбачених бюджетом коштів, закладом охорони здоров’я отримано 718,8 тис.грн. позабюджетних надходжень, що становить 3,4% від  загальних касових  витрат  та благодійної та натуральної допомоги на суму 1593,5 тис.гривень.

  Позабюджетні надходження

  9 місяців

  2019 рік

  тис.грн.

  9 місяців

  2020 рік

  тис.грн.

  Відхилення

  тис.грн.

  Доходи від надання платних медичних послуг в тому числі:

  570,9

  1080,5

  +509,6

  1. медичні огляди

  419,8

  732,1

  +312,3

  2. сертифікати

  151,1

  223,9

  +72,8

  3 лабораторні дослідження

  -

  124,5

  +124,5

  Доходи від надання послуг з зубопротезування

  154,5

  -

  -154,5

  Орендна плата

  108,3

  216,1

  +107,8

  Інші кошти

  63,0

  113,3

  +50,3

  Благодійні добровільні внески, гранти та дарунки, гуманітарна допомога

  307,5

  1810,3

  +1502,8

  РАЗОМ

  1204,2

  3 220,2

  +2016,0

  До позабюджетних надходжень відносяться:

  доходи від надання платних медичних послуг – збільшилися на 509,6 тис.грн. В зв’язку з збільшенням кількості організацій для проведення медичних оглядів та підвищення вартості медичного олгляду. Доходи від надання послуг з зубопротезування – зменшилися на 154,5 тис. грн. У зв’язку з закриттям зубопротезної служби. Орендна плата – збільшилася на 107,8 тис.грн. у зв’язку з збільшення індексу інфляції, та підвищення орендної плати орендарям та збільшенням кількості орендарів. Згідно рішенням сесії Луцької районної ради від 10.07.2020 року №50/10 Визначити, що орендна плата за користування майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району, орендодавцем якого є комунальне підприємство, яке має статус неприбуткового, не підлягає розподіленню, спрямовується балансоутримувачу майна і використовується виключно на фінансування видатків на утримання такого підприємства, реалізації мети та напрямів діяльності, визначених статутом неприбуткового підприємства. Благодійні добровільні внески, гуманітарна допомога – збільшилася на 1502,8 тис.грн. в зв'язку зі збільшенням надання благодійної гуманітарної допомоги для бородьби з коронавірусом COVID-19.

  Позабюджетні надходження

  9 місяців

  2019 рік

   тис.грн.

  9 місяців

  2020 рік

   тис.грн.

  Відхилення

  тис.грн.

  Інші кошти спеціального фонду (капітальні видатки)

  -

  6047,7

  +6047,7

  Рівень технічної оснащеності лікарні визначає ефективність її діяльності та обумовлює можливість виявлення хвороб на ранніх стадіях захворювання та ефективність їх лікування.. Нове якісне медичне обладнання створює комфорт для обслуговування хворих.

  За 9 місяців 2020 року було придбано та надано обладнання та предмети довгострокового користування на 6 726,5  тис. грн., а саме:

  - за платні послуги:                                  132,0 тис. грн..

  Відеоколоноскоп ЕС-38904 К(часткова оплата)

  132,0

  тис. грн.

  - за благодійні внески:                              582,1 тис. грн..

  Аналізатор критичних станів OPTI CCA - TS2

  317,1

  тис. грн.

  Дефібрилятор-монітор ДКИ-Н-10 АКСИОН-БЕЛ

  140,0

  тис. грн.

  Кисневий концентратор OWGELS OZ -5-01

  15,0

  тис. грн.

  Відеоколоноскоп ЕС-38904 К(часткова оплата)

  110,0

  тис. грн.

  - за інші кошти спеціального фонду (бюджет розвитку):6007,4 тис. грн.

  Відеоколоноскоп ЕС-38904 К(часткова оплата)

  555,0

  тис. грн.

  Апарат штучноi вентиляцii легенъ BRIGHTFItrLD S1100B

  700,9

  тис. грн.

  Насос для ентерального харчування  Enteroport plus

  69,9

  тис. грн.

  Концентратор кисневий медичний NewLife intensity10

  130,0

  тис. грн.

  Концентратор кисневий медичний NewLife intensity10

  130,0

  тис. грн.

  Апарат штучної вентиляції легень V8600

  794,4

  тис. грн.

  Концентратор кисневий медичний NewLife intensity10

  140,2

  тис. грн.

  Система рентrенівсъка мамографiчна цифрова Navigator DR Саrе

  3 487,0

  тис. грн.

  - за централізоване постачання:               5,0 тис. грн..

  Дихальний апарат ручний

  5,0

  тис. грн.

  Адміністрацією лікарні велика увага приділяється створенню комфортних умов перебування для пацієнтів та їхній безпеці. За 9 місяці 2020 рік було проведено:

  Реконструкція приміщень для встановлення комп’ютерного томографа на суму 71,9 тис. грн.. (Благодійні кошти); поточний ремонт коридору на суму 40,1 тис. грн.. (Благодійні кошти); Розробка проекту будівництва «Реконструкція головного корпусу лікарні (добудова приймального боксу для автомобілів екстреної медичної допомоги) КП "Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради"» на суму 80,0 тис. грн.. (Благодійні кошти); Експертиза проекту будівництва «Реконструкція головного корпусу лікарні (добудова приймального боксу для автомобілів екстреної медичної допомоги) КП "Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради"» на суму 9,8 тис. грн.. (Платні послуги); Поточний ремонт коридору на суму 150,3 тис. грн. (Районні кошти); Поточний ремонт кабінету рентгенографії на суму 35,9 тис. грн. (Благодійні кошти)

  Кількість населення Луцького району становить 67035 осіб

   Демографічні показники що характеризують стан і якісний склад населення:

  Народжуваність за 9 місяців 2020 року становить 538 осіб (народжуваність на 1000 осіб становить 8,03) тоді як 9 місяців 2019 року становить 425 осіб (народжуваність на 1000 осіб становить 6,42) Смертність за 9 місяців 2020 року становить 601 осіб (смертність на 1000 осіб становить 8,96) тоді як за 9 місяців 2019 року становить 688 осіб (смертність на 1000 осіб становить 10,4) Природний приріст за 9 місяців 2020 року становить -0,93 тоді як за 9 місяців 2019 року становить -3,98.

  За 9 місяців 2020 року виконано основні показники роботи стаціонарних відділень а саме:

  залишається одним із самих низьких показник середніх термінів лікування який становить 8,3 днів; показник летальності в межах 2,0%;

  Робота управління лікарні акцентована на:

  Дотриманні стандартів обстеження та лікування пацієнтів; Дотриманні стандартів професійного спілкування з хворими та їх родичами, доброзичливість та ввічливість персоналу; Постійній роботі над підвищенням фахового рівня медичних працівників; впровадженням нових технологій та сучасних методик лікування; Планомірній роботі з оновлення медичного обладнання та покращення умов перебування хворих;

  На утримання Торчинської районної лікарні за звітний період витрачено 3930,6 тис. грн коштів загального фонду місцевого бюджету.

  Заборгованості по заробітній платі і соціальних виплатах не має.

  За 9 місяців 2020 року отримано 398,5 тис. грн позабюджетних надходжень, що на 46 відсотка більше, ніж за аналогічний період 2019 року.

  За благодійні кошти придбано обладнання для лікування Covid -19 на суму 1113,0 тис гривень:

  - портативний пересувний рентген апарат – 500,00 тис. грн;

  - електрокардіограф та монітор пацієнта – 52,500 тис. грн;

  - кисневий концентратор – 181,00 тис. грн;

  - відсмоктувач медичний – 30,00 тис. грн;

  - шприцевий насос – 29,600 тис. грн;

  - термостат – 31,200 тис. грн;

  - монітор пацієнта – 35,00 тис. грн;

  - апарат ШВЛ – 254,00 тис. грн.

  Проведено капітальний ремонт приймального відділення та палати інтенсивної терапії приймального діагностичного відділення –                         387,5 тис. гривень.

  У 2020 році відділом освіти та  культури райдержадміністрації, органами місцевого самоврядування було забезпечено реалізацію заходів в галузі освіти та культури у межах їх компетенції і чинного законодавства з врахуванням потреб соціально-економічного розвитку району.

  Протягом звітного періоду забезпечено безперебійне функціонування усіх освітніх закладів району протягом другої половини 2019-2020 опалювального сезону. На кінець опалювального сезону здійснено повний розрахунок за спожиті енергоносії, проведено консервацію котельного обладнання. Протягом квітня 2020 року сплановані заходи по забезпеченню своєчасності підготовки до нового опалювального сезону.

  Забезпечено своєчасне завершення навчального року. У відповідності до чинного законодавства проведено в закладах загальної середньої освіти державну підсумкову атестацію випускників початкової, середньої і старшої школи. Проведено організаційні заходи по сприянню участі випускників                        11 класів у зовнішньому незалежному оцінюванню в пунктах тестування, що були розташовані в закладах м. Луцька.

  Протягом 9 місяців 2020 року не допущено випадків дитячого травматизму та нещасних випадків.

  В повному обсязі та своєчасно здійснювалось фінансування закладів освіти. Забезпечено виплати  з заробітної плати, відпускних, виплати за захищеними статтями видатків.

  Організовано підвезення для 522 учнів, які проживають на відстані більше 3 км від закладу освіти, а саме: 468 доїжджають  шкільними автобусами, 64 – рейсовим автобусом.

  Для реалізації Концепції Нової української школи в Луцькому  районі проведено спеціальну підготовку вчителів початкових класів та вчителів іноземної мови, які викладатимуть у 1 класах НУШ: 14 вчителі початкових класів пройшли  очно-дистанційні курси для вчителів початкових класів.

  В навчальних закладах працює 4 груп  продовженого дня.  Крім того  у 2 групах короткотривалого перебування на базі загальноосвітніх шкіл організовано підготовку до школи 26 дітей. В усіх дошкільних навчальних закладах створені  необхідні умови для перебування дітей та належного їх виховання.

  Для учнів 1-11 класів та пільгових категорій організовано безкоштовне харчування (діти сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних сімей, діти учасників АТО, ін).  В усіх загальноосвітніх школах         І-ІІІ та І-ІІ ступенів працюють медичні працівники.

  В загальноосвітніх, дошкільних навчальних закладах проведено поточний ремонт, облаштування території та надвірних споруд. Навчальні заклади підготовлені до 2020-2021 навчального року.

           Забезпечено підготовку котелень та котельного обладнання до нового опалювального сезону.

  Протягом 9 місяців 2020 році проведені поточні ремонти класних кімнат та  інші поточні ремонти за  кошти місцевого бюджету:

  встановлення протипожежної сигналізації ЗОШ І-ІІІ ст. с. Радомишль, с. Воютин  – 262,219 тис. грн.; придбання шкільних меблів -527,021 тис. грн. поточний ремонт коридору ЗОШ с. Чаруків – 159,435 тис. грн. придбання протиепідеміологічних засобів (маски медичні, щитки, антисептики, рукавички) -72,500 тис. грн.

    -  оснащення перших класів закладів загальної середньої освіти меблями та навчальним обладнанням з мультимедійними засобами навчання –                 293,689  тис. гривень;

  З метою оновлення матеріально-технічної бази загальноосвітніх  шкіл відділом освіти та культури райдержадміністрації закуплено  парти та інші меблі, навчальні комп’ютерні комплекси, фарба, інші навчальні засоби та матеріали.

  Отже, у більшості галузей та сфер діяльності господарського комплексу району досягнуто позитивних тенденцій розвитку. Реалізовувалися організаційні заходи, вирішувалися актуальні питання, впроваджувалися процеси щодо мінімізації негативного впливу як зовнішніх, так і внутрішніх факторів на динаміку розвитку економіки району, а також зміцнювався базис інвестиційної діяльності, вирішувалися соціальні питання.

   
   
  Переглядів 6520 Останнє редагування Понеділок, 25 січня 2021 17:04
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Луцька районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Луцькій райдержадміністрації.
  Адреса: 43001, м. Луцьк, вул. Ковельська, 53, - т/ф. 728204, т.728144; E-mail: infо@lutskаdm.gov.ua
  © 2014 lutskadm.gov.ua